українська російська англійська
Українська делегація вперше бере участь у програмі Уряду Японії «Корабель молодих лідерів світу»
12.01.2017 | 16:28
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

З 16 січня по 4 березня 2017 року українська делегація вперше братиме участь у програмі «Корабель молодих лідерів світу» (Ship for world youth leaders program), що проходить під егідою Уряду Японії. Про це йшлося 12 січня на прес-конференції в Українському національному інформаційному агентстві “Укрінформ”.

На початку прес-конференції Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Сумі Шігекі розповів про історію створення програми для молодих лідерів, яка бере початок у 1959 році, а безпосередньо «Корабель молодих лідерів світу» започатковано у 1988 році. Основною метою заходу є сприяння взаєморозумінню та дружбі між молоддю різних країн світу, розвиток міжнародного співробітництва тощо.

За словами Посла, у цьому році близько 240 юнаків і дівчат, які понад місяць перебуватимуть на кораблі у Тихому океані, отримають нові перспективи для розвитку та напрацюють дієві контакти.

На актуальності налагодження нових контактів між молоддю різних країн та континентів акцентував і заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема.

Посадовець запропонував членам української делегації звернути увагу на міжнародний досвід щодо розвитку молодіжних центрів та неформальної освіти для молоді, а також обов'язково застосувати здобуті  знання у власних громадах.

Олександр Ярема зазначив, що для Міністерства молоді та спорту важливим є розвиток можливостей для молодих людей і обрання кращих із кращих у відкритому конкурсі. Так, відбір 12 українських учасників програми проходив у три етапи: обрання претендентів за аплікаційними формами, резюме англійською мовою та мотиваційним відео-роликом до трьох хвилин англійською мовою на тему: “Чому я маю бути в команді України на Кораблі молодих лідерів світу”; особиста співбесіда з відбірковою комісією та написання психологічного тесту.

“Перебування на кораблі — це не прогулянка, а активна участь, зокрема, у дискусіях щодо сучасного етапу розвитку країн, глобальних викликів, власного бачення питань, а також напрацювання конкретних пропозицій для державних структур”, - зазначив Олександр Ярема.

Заступник Міністра молоді та спорту з питань європейської інтеграції Микола Мовчан нагадав, що у 2016 р. виповнилося 25 років із моменту визнання Японією незалежності України та встановлення дипломатичних відносин між нашими країнами, а 2017 р. - оголошено роком Японії в Україні.

Микола Мовчан побажав молодим лідерам достойно представити Україну, багато чому навчитися та потім поділитися досвідом з іншими.

Національний лідер делегації України Ярослав Кучер розповів про участь в організаційній зустрічі та вимогах  японської сторони.

 

версія для друку
Анонси
6 квітня відбудеться засідання громадської ради при Держводагентстві
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
31 березня Павло Петренко та Марі Йованович візьмуть участь у церемонії підписання Плану спільних дій щодо реалізації проекту міжнародної технічної допомоги
31 березня у Києві відбудеться випуск слухачів Національного університету оборони України
31 березня - семінар у м. Харкові щодо заміщення газу альтернативними видами палива та розвитку відновлюваної енергетики
30 березня - брифінг на тему "Реформа держслужби - зрада чи перемога? Чи є шанси в України"
30 березня - відкриття нового сервісного центру МВС у м. Старокостянтинів Хмельницької області
30 березня відбудеться офіційна зустріч Міністрів оборони України та Грузії
30 березня прес-конференція на тему "Результати участі України в міжнародній програмі Уряду Японії Ship for World Youth
30 березня стартує міжнародна гуманітарно-просвітницька програма "Голодомор 1932-1933 років: Пам'ять в ім'я майбуття"
29-31 березня Голова Держенергоефективності Сергій Савчук перебуватиме з робочим візитом у м. Гельсінкі
Заступник Міністра молоді та спорту Микола Мовчан візьме участь у позачерговій сесії Міжурядового комітету ЮНЕСКО з питань фізичного виховання та спорту