українська російська англійська
Прем'єр-міністр: Бізнесмен - це клієнт місцевої влади, який має отримати якісні послуги
23.01.2017 | 12:59
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Місцева та центральна влада мають оголосити "війну" усім тим представникам контролюючих органів, що чинять тиск на бізнес, тим самим перешкоджаючи створенню нових робочих місць та подоланню бідності у країні. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час семінару "Економічний розвиток регіонів: стратегія та інструменти залучення інвестицій та підвищення експортного потенціалу", присвяченого розвиткові інвестиційного та експортного потенціалу регіонів, у понеділок.

"Іноді на рівні міста, району, області створюються непосильні умови для розвитку інвестицій. Це усе ми маємо з вами ліквідувати. Якщо хочете, у доброму розумінні цього слова, оголосити війну усім тим, хто стає проти того, хто створює робочі місця, усім тим, хто не дає можливості нам з вами вирвати країну з тотальної бідності", - підкреслив Прем’єр-міністр.

"Той, хто тисне сьогодні на підприємця, який реально створює національний продукт, є наш з вами класовий ворог, який би чин у нього не був", - наголосив Володимир Гройсман.

У цьому контексті Прем’єр-міністр закликав міських голів повідомляти про "недолугих контролерів": "Я зроблю все залежне від себе, щоб такий керівник податкової, митниці, держпраці, поліції, якщо це очевидний факт, був зміщений зі своєї посади".

За його словами, кожного дня влада має допомагати бізнесу бути ефективними та захищати підприємців. Зокрема, це стосується надання послуг з боку усіх державних інституцій.

"Бізнесмен - це клієнт місцевої влади, який має отримати якісні послуги", - наголосив Володимир Гройсман.

Глава Уряду також звернув увагу на необхідність забезпечення справедливої судової системи, "щоб ті, хто інвестують, відчували себе захищеними".

"Ніколи грошовий верстат не робив країну успішною - тільки розвиток національної економіки через створення належних умов, коли усі ті, хто інвестує в Україну, можуть робити це спокійно", - зазначив він.

Прем’єр-міністр переконаний, що настав новий етап у відносинах між бізнесом і державою, де контракт бізнесу і держави має полягати у відкритості і чесному діалозі.

"Чесний бізнес має право отримати чесне державне і місцеве врядування, - підкреслив Володимир Гройсман. - Чесний діалог влади і бізнесу, бізнесу і влади, надання якісних послуг дає можливість бути чесними і ефективними. Закликаю вас щоденно про це пам'ятати і працювати так, щоб Україна отримала належне. А нам належить тільки успіх", - сказав він, звертаючись до представників місцевої влади.

 

 

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 липня відзначатимуть Міжнародний день Дністра
2 липня відбудуться заходи з відзначення 25-ї річниці Військово-Морських Сил ЗС України
30 червня - кінцевий строк подачі пропозицій щодо закупівлі послуг на розробку веб-порталу з питань європейської інтеграції
30 червня - проведення Міжвідомчої комісії з узгодження режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на липень 2017 року
29 червня відбудеться відкриття Технічної сесії 21-ої Генеральної Асамблеї Внутрішньо-європейської організації податкових адміністрацій
29 червня відзначатимуть Міжнародний День Дніпра
28 червня відбудеться флеш-моб до Дня Конституції України за участі Міністра юстиції України
27-28 червня Павло Клімкін здійснить робочий візит до Італійської Республіки
26-27 червня у Німеччині Голова Держенергоефективності представить інвестиційний потенціал відновлюваної енергетики України