українська російська англійська
Прем'єр-міністр: Бізнесмен - це клієнт місцевої влади, який має отримати якісні послуги
23.01.2017 | 12:59
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Місцева та центральна влада мають оголосити "війну" усім тим представникам контролюючих органів, що чинять тиск на бізнес, тим самим перешкоджаючи створенню нових робочих місць та подоланню бідності у країні. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час семінару "Економічний розвиток регіонів: стратегія та інструменти залучення інвестицій та підвищення експортного потенціалу", присвяченого розвиткові інвестиційного та експортного потенціалу регіонів, у понеділок.

"Іноді на рівні міста, району, області створюються непосильні умови для розвитку інвестицій. Це усе ми маємо з вами ліквідувати. Якщо хочете, у доброму розумінні цього слова, оголосити війну усім тим, хто стає проти того, хто створює робочі місця, усім тим, хто не дає можливості нам з вами вирвати країну з тотальної бідності", - підкреслив Прем’єр-міністр.

"Той, хто тисне сьогодні на підприємця, який реально створює національний продукт, є наш з вами класовий ворог, який би чин у нього не був", - наголосив Володимир Гройсман.

У цьому контексті Прем’єр-міністр закликав міських голів повідомляти про "недолугих контролерів": "Я зроблю все залежне від себе, щоб такий керівник податкової, митниці, держпраці, поліції, якщо це очевидний факт, був зміщений зі своєї посади".

За його словами, кожного дня влада має допомагати бізнесу бути ефективними та захищати підприємців. Зокрема, це стосується надання послуг з боку усіх державних інституцій.

"Бізнесмен - це клієнт місцевої влади, який має отримати якісні послуги", - наголосив Володимир Гройсман.

Глава Уряду також звернув увагу на необхідність забезпечення справедливої судової системи, "щоб ті, хто інвестують, відчували себе захищеними".

"Ніколи грошовий верстат не робив країну успішною - тільки розвиток національної економіки через створення належних умов, коли усі ті, хто інвестує в Україну, можуть робити це спокійно", - зазначив він.

Прем’єр-міністр переконаний, що настав новий етап у відносинах між бізнесом і державою, де контракт бізнесу і держави має полягати у відкритості і чесному діалозі.

"Чесний бізнес має право отримати чесне державне і місцеве врядування, - підкреслив Володимир Гройсман. - Чесний діалог влади і бізнесу, бізнесу і влади, надання якісних послуг дає можливість бути чесними і ефективними. Закликаю вас щоденно про це пам'ятати і працювати так, щоб Україна отримала належне. А нам належить тільки успіх", - сказав він, звертаючись до представників місцевої влади.

 

 

 

версія для друку
Анонси
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня відбудеться 37-е засідання Ради міністрів закордонних справ країн-членів ОЧЕС
15 грудня у м. Одеса - семінар "Енергоменеджмент у бюджетній сфері: реалії енергоефективності без капіталовкладень"
15 грудня відбудеться онлайн-конференція Максима Мартинюка
14-16 грудня 2017 року відбудеться робочий візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Нью-Йорка
15 грудня відбудеться Національна конференція "CareerTalks: навички для успіху"
15 грудня - круглий стіл з розробки законопроекту щодо реновації застарілого житла
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністерства інфраструктури України