українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко взяв участь у Першому Форумі українських військових ліцеїв
24.01.2017 | 14:37
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко відвідав Перший Форум українських військових ліцеїв, який сьогодні проходить у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна. Участь у відкритті заходу також взяли – заступник Глави Адміністрації Президента України Ростислав Павленко, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, начальник Київського військового ліцею ім. І.Богуна генерал-майор Ігор Гордійчук, а також представники 24 українських військових ліцеїв, ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою та кадетських корпусів, волонтери, громадські активісти. 

У своєму виступі Віце-прем’єр-міністр повідомив, що започаткування Форуму військових ліцеїв є надзвичайно важливою справою і  його проведення має стати традиційним заходом.  В’ячеслав Кириленко зазначив, що з давніх-давен найбільше шанувалися ті люди, які захищали українську землю і наголосив,  що  завдяки  сьогоднішнім Героям, таким як Ігор Гордійчук та тисячам інших бійців АТО,  ми можемо із впевненістю дивитися у майбутнє. 

«Зараз, в час російської агресії, усі українці з величезною шаною та подякою ставляться  до людей у погонах. І хоча повернення окупованих територій Донбасу і Криму, збереження територіальної цілісності – це справа всього народу, але головна надія на тих, хто любить свою країну і зі зброєю в руках готовий її захищати», -  сказав В’ячеслав Кириленко.

Віце-прем’єр-міністр також зазначив, що головну роль у вихованні сильних та відданих захисників, справжніх патріотів своєї країни відіграють військові ліцеї та коледжі і тому держава має приділяти особливу увагу таким навчальним закладам.

Програмою Форуму передбачені доповіді на тему національно-патріотичного виховання, формування патріотичної свідомості молоді, участі ліцеїстів у всеукраїнських та регіональних виховних заходах, а також презентація науково-популярного видання «Історія українського війська».

 

 

 

 

версія для друку
Анонси
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
15 грудня відбудеться 37-е засідання Ради міністрів закордонних справ країн-членів ОЧЕС
15 грудня у м. Одеса - семінар "Енергоменеджмент у бюджетній сфері: реалії енергоефективності без капіталовкладень"
15 грудня відбудеться онлайн-конференція Максима Мартинюка
14-16 грудня 2017 року відбудеться робочий візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Нью-Йорка
15 грудня відбудеться Національна конференція "CareerTalks: навички для успіху"
15 грудня - круглий стіл з розробки законопроекту щодо реновації застарілого житла
15 грудня - підсумкова прес-конференція Міністерства інфраструктури України