українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко взяв участь у Першому Форумі українських військових ліцеїв
24.01.2017 | 14:37
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко відвідав Перший Форум українських військових ліцеїв, який сьогодні проходить у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна. Участь у відкритті заходу також взяли – заступник Глави Адміністрації Президента України Ростислав Павленко, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, начальник Київського військового ліцею ім. І.Богуна генерал-майор Ігор Гордійчук, а також представники 24 українських військових ліцеїв, ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою та кадетських корпусів, волонтери, громадські активісти. 

У своєму виступі Віце-прем’єр-міністр повідомив, що започаткування Форуму військових ліцеїв є надзвичайно важливою справою і  його проведення має стати традиційним заходом.  В’ячеслав Кириленко зазначив, що з давніх-давен найбільше шанувалися ті люди, які захищали українську землю і наголосив,  що  завдяки  сьогоднішнім Героям, таким як Ігор Гордійчук та тисячам інших бійців АТО,  ми можемо із впевненістю дивитися у майбутнє. 

«Зараз, в час російської агресії, усі українці з величезною шаною та подякою ставляться  до людей у погонах. І хоча повернення окупованих територій Донбасу і Криму, збереження територіальної цілісності – це справа всього народу, але головна надія на тих, хто любить свою країну і зі зброєю в руках готовий її захищати», -  сказав В’ячеслав Кириленко.

Віце-прем’єр-міністр також зазначив, що головну роль у вихованні сильних та відданих захисників, справжніх патріотів своєї країни відіграють військові ліцеї та коледжі і тому держава має приділяти особливу увагу таким навчальним закладам.

Програмою Форуму передбачені доповіді на тему національно-патріотичного виховання, формування патріотичної свідомості молоді, участі ліцеїстів у всеукраїнських та регіональних виховних заходах, а також презентація науково-популярного видання «Історія українського війська».

 

 

 

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
28 березня відбудеться церемонія Завершення 22-го Тижня Франкофонії в Україні
28 березня - презентація першого тому Великої української енциклопедії
27-28 березня делегація Міністерства соціальної політики відвідає Харків
27 березня відбудеться круглий стіл щодо забезпечення доступу громадян, які проживають на тимчасово непідконтрольних територіях до якісної освіти
27 березня за участі Лілії Гриневич відбудеться презентації звіту "Огляди ОЕСР на тему доброчесності в освіті: Україна 2017"
25 березня Юрій Гримчак - у прямому ефірі на каналі Еспрессо ТВ
25 березня в рамках Всеукраїнської безстрокової екологічної акції «Посади дерево миру» в Маріїнському парку буде висаджена Алея зеленого майбутнього
24 березня Юрій Гримчак - у прямому ефірі на каналі ZIK