українська російська англійська
Володимир Гройсман обговорив з експертами план побудови ефективної системи державного управління в країні
25.01.2017 | 17:53
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У результаті реформування сфери державного управління в Україні має постати ефективна система, здатна адекватно реагувати на виклики, розвивати державу та надавати якісні послуги суспільству. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи роботу круглого столу, присвяченого обговоренню питань реформування державного управління у рамках Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року.

"Я би дуже хотів, щоби в Україні була створена ефективна, якісна система управління державою. Це має бути метою нашого плану дій", - наголосив Володимир Гройсман.

На переконання Глави Уряду, однією з головних проблем України є інституційна слабкість. Саме тому потрібно підвищити якість державного управління та підготовки державних службовців.

За його словами, вимоги до державних чиновників мають бути жорсткими, таким чином, щоб забезпечити їх якісну підготовку та загалом здатність системи реагувати на виклики і забезпечувати розвиток держави.

"Для нас дуже важливо побудувати ефективну систему державного управління в країні. З одного боку, це сама система - вона має бути ефективною і оптимізованою. З іншого боку - це люди, які працюють у цій системі, які мають бути професійно підготовлені, мають отримати якісні необхідні знання, нормальне забезпечення, таким чином, щоб вони могли продукувати якісний продукт своєї діяльності - надання послуг суспільству, розвивати державу", - наголосив Володимир Гройсман.

Прем’єр-міністр нагадав, що очолюваний ним Уряд почав впроваджувати у життя новий Закон України "Про державну службу", що набрав чинності 1 травня 2016 року.

"Можливо не все просто, не все вдається одразу, але ми стали на шлях оновлення державної служби, державного службовця, системи державного управління. Я вважаю, це шлях, яким ми маємо йти", - підкреслив Голова Уряду.

Говорячи про вжиті заходи щодо зміни системи управління, Володимир Гройсман також нагадав, що в країні було розпочато реформу децентралізації влади і зміцнення місцевого самоврядування.

"Сьогодні можливо сказати, що децентралізація в Україні - в дії. Ми вже маємо позитивні результати зміни цієї системи: делегування повноважень, передачі повноважень на місця, розподіл компетенцій за рівнем влади і так далі", - зазначив він.

Сьогоднішній круглий стіл з питань реформування державного управління – друга дискусія щодо обговорення Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року. У заході взяли участь представники експертного середовища, міжнародних партнерів, а також державних органів влади.

 

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 липня відзначатимуть Міжнародний день Дністра
2 липня відбудуться заходи з відзначення 25-ї річниці Військово-Морських Сил ЗС України
30 червня - кінцевий строк подачі пропозицій щодо закупівлі послуг на розробку веб-порталу з питань європейської інтеграції
30 червня - проведення Міжвідомчої комісії з узгодження режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на липень 2017 року
29 червня відбудеться відкриття Технічної сесії 21-ої Генеральної Асамблеї Внутрішньо-європейської організації податкових адміністрацій
29 червня відзначатимуть Міжнародний День Дніпра
28 червня відбудеться флеш-моб до Дня Конституції України за участі Міністра юстиції України
27-28 червня Павло Клімкін здійснить робочий візит до Італійської Республіки
26-27 червня у Німеччині Голова Держенергоефективності представить інвестиційний потенціал відновлюваної енергетики України