українська російська англійська
Павло Розенко: Проблеми з фінансуванням по кожній установі Національної академії меднаук мають бути вирішені протягом двох днів
26.01.2017 | 16:15
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко доручив Міністерству фінансів України провести зустрічі з керівництвом Національної академії наук та Національної академії медичних наук України і до кінця поточного тижня виявити та вирішити всі проблемні питання, пов’язані з фінансуванням відповідних установ.

«У нас виникла системна проблема з фінансування закладів Національної академії медичних наук України, є питання по Національній академії наук щодо забезпечення виконання рішення про підвищення мінімальної зарплати до 3200 грн», - сказав Павло Розенко на засіданні міжвідомчої робочої групи із забезпечення підвищення мінімальної зарплати.

«До мене з листом звернувся Президент НАМНУ, є публічні заяви керівників установ, які входять у структуру НАМНУ про те, що людей звільняють, переводять на неповні ставки, деякі навіть оголошують про те, що вже не приймають хворих на лікування. Вчора на засіданні Уряду я довів цю інформацію до відома членів Кабінету Міністрів і Прем’єр-міністр дав доручення Міністерству фінансів у найкоротші терміни вирішити цю проблему», - зазначив Павло Розенко.

Він наголосив, що у Державному бюджеті України є всі необхідні кошти, щоб забезпечити фінансування всіх закладів НАН і НАМНУ з урахуванням підвищення мінімальної заробітної плати. «Я звертаюся до Мінфіну - якщо виникла проблема по тимчасовим кошторисам чи невчасним розподілом коштів, терміново розібратися і вирішити це питання. Буквально два дні є, щоб вирішити це питання», - підкреслив він.

Віце-прем’єр-міністр доручив Мінфіну до кінця поточного тижня провести зустрічі з керівництвом НАМНУ та НАН і вирішити цю проблему. «Немає жодних підстав для скорочення працівників. Всі інститути і наукові установи повинні працювати у штатному режимі», - наголосив Павло Розенко.

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
28 березня відбудеться церемонія Завершення 22-го Тижня Франкофонії в Україні
28 березня - презентація першого тому Великої української енциклопедії
27-28 березня делегація Міністерства соціальної політики відвідає Харків
27 березня відбудеться круглий стіл щодо забезпечення доступу громадян, які проживають на тимчасово непідконтрольних територіях до якісної освіти
27 березня за участі Лілії Гриневич відбудеться презентації звіту "Огляди ОЕСР на тему доброчесності в освіті: Україна 2017"
25 березня Юрій Гримчак - у прямому ефірі на каналі Еспрессо ТВ
25 березня в рамках Всеукраїнської безстрокової екологічної акції «Посади дерево миру» в Маріїнському парку буде висаджена Алея зеленого майбутнього
24 березня Юрій Гримчак - у прямому ефірі на каналі ZIK