українська російська англійська
Прем'єр-міністр: Розвиток національної промисловості сприятиме імпортозаміщенню та виробленню конкурентного національного продукту
26.01.2017 | 19:41
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Інвестиції в розвиток національної промисловості забезпечать створення конкурентного національного продукту і зменшать залежність України від продукції інших країн. Про це сказав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час відвідин ДП «Шепетівський ремонтний завод» у Хмельницькій області.

Глава Уряду зазначив, що Україна починає бути самодостатньою у виробництві зокрема військової техніки.

Якщо раніше країна була дуже імпортозалежною від комплектуючих для військової техніки і оборонного обладнання у тому числі від країни-агресора, зараз зусиллями "Укроборонпрому", усіх підприємств концерну, відбулося 100% заміщення що стосується оборонної промисловості, наголосив Прем'єр-міністр.

Таким чином, тисячі людей, які працюють на підприємствах, мають роботу в Україні, зарплату, а країна в результаті отримує національний продукт, зауважив Глава Уряду.

"Теж саме стосується промисловості, якою ми опікуємося для того, щоб створити національний продукт, який має високий ступінь локалізації. В Україні має залишитися зарплата і мають бути максимально вироблені усі компоненти того чи іншого обладнання, устаткування: легка промисловість, машинобудування або інший напрямок", - наголосив Володимир Гройсман.

"Це наше завдання - інвестувати в розвиток національної промисловості, розвиток конкурентного національного продукту і не бути залежними від інших країн щодо постачання тих чи інших складових різної продукції", - підкреслив Прем'єр-міністр.

Уряд вживає заходів, що спрямовані на стимулювання промислового виробництва та створення нових робочих місць, зазначив Володимир Гройсман.

Серед прикладів вже здійснених Урядом заходів, він нагадав, що відбувається завантаження замовленнями підприємств, які працюють на залізницю, розпочате масштабне будівництво автомобільних доріг.

Через механізм бюджетної підтримки вжито заходів щодо стимулювання машинобудування для сільськогосподарських потреб. Також запланована підтримка сільськогосподарських виробників з метою збільшення обсягів виробництва переробленої продукції.

Значні можливості для кооперації підприємств є в оборонному секторі при виробництві техніки, зауважив Голова Уряду.

Навколо промислового виробництва створюються тисячі робочих місць, зауважив Голова Уряду: "Для нас дуже важливо, щоб ми відповідним чином це підтримували".

"Що стосується підтримки виробництва, з нашого боку вже зроблені певні кроки, і ми будемо робити їх далі, щоб більше робочих місць, за якими платять білу і вищу заробітну плату, це є принципово, створювалося в Україні", - підкреслив Володимир Гройсман.

"Я абсолютно переконаний у тому, що Україна має розвивати власне промислове виробництво", - наголосив Прем'єр-міністр.

Глава Уряду під час робочої поїздки до Хмельницької області ознайомився із роботою ДП «Шепетівський ремонтний завод». Він ознайомився із продукцією підприємства, а також оглянув цех гальванічного обладнання та цех, в якому здійснюються ремонт військової техніки, у тому числі із зони АТО.

 

 

 

версія для друку
Анонси
19 жовтня - прес-конференція щодо розвитку і досягнень українсько-корейського співробітництва
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
До 25 жовтня - прийом документів на другий етап конкурсу на посаду члена НАЗК
До 23 жовтня - прийом документів на конкурс до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
До 20 листопада - прийом документів на конкурс на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"
19 жовтня відкриється Форум "Три роки внутрішнього переміщення: виклики та вдалі практики інтеграції"
18 жовтня МОН проведуть прес-конференцію щодо Умов вступу до ВНЗ на 2018 рік
18 жовтня - Георгій Тука у прямому ефірі на каналі ICTV
19 жовтня відкриття Міжнародного Форуму "Креативна Україна"
19 жовтня - прес-конференція на тему "Рівний доступ до освіти громадянам з Криму та Донбасу: підсумки вступної кампанії-2017 та можливості здобути середню та професійно-технічну освіту"
18 жовтня - засідання Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій