українська російська англійська
Ігор Жданов: Проведення Invictus Games - це символ поваги до наших воїнів, які захищають Україну від агресії Росії
29.01.2017 | 13:14
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Участь українських військовослужбовців, які отримали інвалідність під час виконання службових обов’язків у Invictus Games, - це один із способів висловити свою повагу та продемонструвати, що в Україні достойні воїни-спортсмени, які можуть не лише захищати нашу країну, але й відстоювати честь її на спортивній арені. На цьому наголосив Міністр молоді та спорту Ігор Жданов під час презентації другого етапу відбору кандидатів для участі в Іграх Нескорених (Invictus Games), що пройдуть 24-30 вересня 2017 року у Торонто (Канада).

Ігор Жданов повідомив, що українські спортсмени вперше в історії запрошені для участі в Іграх. Вони змагатимуться у 6 адаптивних дисциплінах: легка атлетика, стрільба з лука, веслування на тренажерах, велоспорт на шосе, пауерліфтинг та плавання.

"Сьогодні ви побачите як буде відбуватися цей відбір. Він буде проходити абсолютно прозоро, і ми запрошуємо усіх, у тому числі тих, хто по статусу може претендувати на участь в Іграх. Дуже вдячний громадським організаціям, які сприяють підготовці і проведенню Invictus Games в Україні", – підкреслив Міністр.

Він також відзначив, що Міністерство молоді та спорту та Національний комітет спорту інвалідів України буде надавати відповідну медичну та тренерську допомогу. "Ми працюємо в тісному контакті з Міністерством оборони та іншими відомствами, які зацікавлені у проведенні Ігор. Я переконаний, що у далекому Торонто буде лунати гімн України і підніматиметься наш прапор. Ми як орган державної влади все зробимо для того, щоб підготовка була вдалою, а спортсмени будуть робити все можливе, щоб перемогти і завоювати медалі", - зазначив Міністр.

Під час презентації другого етапу відбору до участі в Іграх кандидатів також привітали Віце-прем’єр-міністр з питань європейської інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе та заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов.

Зазначимо, що в цьогорічних Іграх Нескорених братимуть участь 17 країн (Україна, Австралія, Афганістан, Велика Британія, Грузія, Італія, Канада, Нідерланди, Німеччина, Нова Зеландія, США, Румунія, Франція, Данія, Естонія, Йорданія, Ірак).

Для формування збірної команди України потрібно здійснити відбір кандидатів з видів спорту, що запропоновані організаторами змагань. Первинні тестування кандидатів з метою відбору на зазначені змагання проводяться у декілька етапів на спортивних базах Міністерства оборони України, а саме:

- Перший етап відбувся 21 січня 2017 року на Навчально-спортивній базі літніх видів спорту (м. Львів). Всього у заході взяли участь 28 спортсменів – 9 діючих військових, а також 19 ветеранів, які отримали поранення під час виконання службового обов’язку.

- Другий етап відбувся 28 січня 2017 року у Центральному спортивному клубі Збройних Сил України (м. Київ, басейн Пофітрофлотський проспект, 10). Орієнтовна кількість учасників змагань – 77 осіб, з них 9 військовослужбовців.

- Третій етап відбору заплановано на 4 лютого 2017 року у приміщенні 9-го Спортивного клубу Міноборони. На сьогодні зареєстровано 55 заяв на участь, з них 7 від військовослужбовців.

Зазначена робота ведеться Міністерством оборони за сприяння Міністерства молоді та спорту України, інших зацікавлених міністерств і відомств, українським оргкомітетом Invictus Games.

 

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
23-26 травня - конкурсний відбір на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
23-25 травня у Києві відбудеться найбільший у світі Форум із закупівель, професійної етики, управління та відкритості (PRIMO)
25 травня відбудеться відкрите обговорення перспективної моделі розвитку села
23 травня Лілія Гриневич здійснить робочу поїздку до Миколаєва
23 травня відбудеться прес-конференція щодо завершального етапу підготовки до чемпіонату Європи зі стрибків у воду
23 травня - відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії «А»