українська російська англійська
Володимир Гройсман: Авдіївка забезпечена усім необхідним. Відпрацьовано усі сценарії щодо ситуації у місті, усі служби готові до будь-якого розвитку подій
01.02.2017 | 12:16
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Ситуація в Авдіївці контрольована: місто забезпечено усім необхідним, на мінімальному рівні підтримуються усі системи життєдіяльності. Відпрацьовано усі сценарії щодо ситуації у місті, усі служби готові до будь-якого розвитку подій.

Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у середу.

"Кожні дві години відбувається засідання штабу на місці і в Києві. Ми маємо усі абсолютно сценарії, як діяти в різних умовах. Усі знають, що і коли їм потрібно робити. Усі плани відповідно затверджені і перевірені. Ми будемо далі діяти відповідно до того, як буде розвиватися ситуація", - заявив Володимир Гройсман.

Прем'єр-міністр зауважив, що учора відвідав Авдіївку спільно з Віце-прем'єр-міністром - Міністром регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадієм Зубком, Головою Державної служби України з надзвичайних ситуацій Миколою Чечоткіним та Міністром з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадимом Чернишом, який залишився на місці.

Прем'єр-міністр в Авдіївці провів засідання оперативного штабу з врегулювання надзвичайних ситуацій.

"Забезпечили координацію усіх служб. Сьогодні можливо підкреслити, що на мінімальному рівні ми забезпечимо усі системи життєдіяльності", - повідомив він.

Сьогодні усе необхідне забезпечення є в наявності у місті, підкреслив Володимир Гройсман.

"Розроблено абсолютно усі сценарії, за якими ми будемо діяти залежно від того, як буде розвиватися ситуація. Усім необхідним місто забезпечено, містечко обігріву розгорнуто, соціальні служби працюють", - зазначив Глави Уряду.

За його словами, ситуація в Авдіївці залишається достатньо напруженою. Унаслідок обстрілів російськими бойовиками у місті немає електроенергії.

Прем'єр-міністр подякував Державній службі України з надзвичайних ситуацій за якісне і ретельне виконання завдань і роботу на території. Він також поставив завдання перед керівником служби продовжити систематичне інформування щодо ситуації у Авдіївці.

Окремо Володимир Гройсман подякував українським воїнам за мужність і професіоналізм.

"[Українські воїни], підрозділи Національної гвардії, Національні поліція - усі спрацюють, як єдина злагоджена команда на місці, особливо на самій передовій, де дуже непросто. Якісно працює військово-цивільна адміністрація: і обласна, і районна. Фактично, сьогодні ситуація є контрольована", - підкреслив Глава Уряду.

Прем'єр-міністр наголосив - необхідно об'єднати світове співтовариство тиснути на Російську Федерацію з метою припинення обстрілів.

"Це дасть можливість усім службам технічно відновити нормальну життєдіяльність міста, відновити енерго-, водопостачання, забезпечити якісне теплопостачання", - підкреслив Глава Уряду.

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
28 березня відбудеться церемонія Завершення 22-го Тижня Франкофонії в Україні
28 березня - презентація першого тому Великої української енциклопедії
27-28 березня делегація Міністерства соціальної політики відвідає Харків
27 березня відбудеться круглий стіл щодо забезпечення доступу громадян, які проживають на тимчасово непідконтрольних територіях до якісної освіти
27 березня за участі Лілії Гриневич відбудеться презентації звіту "Огляди ОЕСР на тему доброчесності в освіті: Україна 2017"
25 березня Юрій Гримчак - у прямому ефірі на каналі Еспрессо ТВ
25 березня в рамках Всеукраїнської безстрокової екологічної акції «Посади дерево миру» в Маріїнському парку буде висаджена Алея зеленого майбутнього
24 березня Юрій Гримчак - у прямому ефірі на каналі ZIK