українська російська англійська
Ситуація в Авдіївці залишається складною, однак повністю контрольованою, - Микола Чечоткін
01.02.2017 | 13:10
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

На цей час у місті Авдіївка Донецької області забезпечено мінімальний тиск та температуру теплоносія (до 50 градусів) в системі теплопостачання міста, в квартирах підтримується температура повітря 15 градусів тепла. Для недопущення переохолодження і надання допомоги населенню функціонує пункт життєзабезпечення, до якого звернулось вже понад 1 тисяча осіб. У разі необхідності буде розгорнуто ще один пункт життєзабезпечення та додаткові пункти обігріву на базі дошкільних і навчальних закладів Авдіївки. Про це повідомив Голова ДСНС Микола Чечоткін 1 лютого під час засідання Уряду України.

“У місті відсутнє електропостачання. Будинок людей похилого віку, лікарні забезпечені автономними засобами електроживлення та продовжують функціонувати в штатному режимі. Водопостачання мешканців міста на цей час здійснюється по графіку 2 рази на добу. Для електроживлення насосної станції і подачі питної води із резервуарів встановлено генератор великої потужності, який доставлено підрозділами ДСНС Запорізької області”, - зазначив Микола Чечоткін.

За словами Голови ДСНС, у місті організовано підвіз питної та технічної води для населення. Для цього залучено шість спеціальних автомобілів (2 цистерни від ДСНС, та 4 цистерни від комунальних служб). Крім того, для забезпечення технічною водою залучено 4 автоцистерни.

Протягом минулої доби із Авдіївської міської лікарні перевезено до центральної районної лікарні м. Костянтинівка  15 тяжкохворих осіб. Здійснено евакуацію 20 людей похилого віку з будинку пристарілих до смт Білецьке Добропільського району. Сьогодні розпочато  перевезення 175 осіб, з них 88 дітей, до м. Святогірська, в оздоровчі комплекси “Перлинна Донеччини” та „Смарагдове містечко”.

Крім того, з метою захисту цивільного населення і вирішення їх першочергових потреб ДСНС спільно з місцевими органами влади організовано цілодобову роботу “гарячої лінії” за номером 101, а також визначені контактні телефони Штабу з ліквідації надзвичайної ситуацій (095-215-10-03 та 062-36-315-44), за якими громадяни можуть звертатися з питань евакуації та надання їм  першочергової допомоги.

Безпосередню координацію заходами та керівництво роботами здійснює Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, який працює у цілодобовому режимі. Всього до аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт залучено 260 чол.  та 60 од. техніки, у тому числі: від ДСНС  - 100 чол. та 32 од. техніки.

 

Довідково

На даний час на території міста Авдіївка функціонує 11 пунктів обігріву, з яких — 7 мобільних пунктів розгорнуті підрозділами ДСНС, 3 — стаціонарних та 1 - від благодійної організації. Працює три польові кухні.

 

версія для друку
Анонси
1 серпня Максим Нефьодов зустрінеться з постачальниками ІТ та периферії
1 серпня 2017 р. відбудеться засідання комісії з конкурсного відбору незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України
31 липня - засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на серпень 2017 року
28 липня - семінар у м. Рівне "ЕСКО та енергоменеджмент - ефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ"
28 липня - прес-конференція, приурочена до Всесвітнього дня боротьби із гепатитом
28 липня у Житомирі відбудеться прес-конференція керівного складу Командування ВДВ ЗС України з нагоди 25 річниці Дня ВДВ
28 липня відбудеться брифінг Міністра освіти і науки Лілії Гриневич
28 липня відбудеться підписання меморандуму про співпрацю між Мінмолодьспорту і програмою USAID "DOBRE"