українська російська англійська
Володимир Кістіон озвучив першочергові кроки для вирішення проблеми Львівського полігону ТПВ у с. Грибовичі
02.02.2017 | 21:19
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Сьогодні, 2 лютого, в рамках робочої поїздки до Львівської області Віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон відвідав Львівський полігон твердих побутових відходів біля с. Грибовичі. Для вирішення проблем, які склалися на полігоні, була проведена робоча нарада. У ній взяли участь голова Львівської обласної адміністрації Олег Синютка, Львівській міський голова Андрій Садовий, представники місцевої влади, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, місцевих громад.

За результатами наради було визначено орієнтовний початковий план для вирішення нагальних питань Грибовицького полігону.

«Минулого тижня Львівщину з робочим візитом відвідав Прем’єр-міністр Володимир Гройсман. На виконання його дорученням я сьогодні побував на самому полігоні, ознайомився з фактичним станом справ, а також провів нараду для визначення першочергових дій, необхідних для вирішення проблеми», - заявив Володимир Кістіон.

Зокрема, за його словами, було визначено три кроки, якими необхідно зайнятися в першу чергу.

«Необхідно вирішити питання роботи з фільтратом, підсилення дамби, яка огороджує фільтрат, а також питання технічного рішення укріплення схилу, який обвалився у зв’язку з подіями, що відбувалися раніше», - зазначив Володимир Кістіон.

Він також зауважив, що для вирішення проблеми фільтрату має бути відновлена робота станції.

«У рамках роботи з фільтратом для відновлення роботи станції, яка облаштована на даному об’єкті, потрібно тиждень-півтора, і Львівська міська рада забезпечить її роботу», - сказав Віце-прем’єр-міністр.

За його словами, найближчим часом має бути опрацьована проектна документація для підсилення дамби.

Віце-прем’єр-міністр зазначив, що вирішення проблеми полігону – це задача міської влади, проте Уряд готовий надати посильну допомогу.

«Це повноваження і завдання Львівської міської влади, але Уряд і обласна державна адміністрація готові допомагати», - наголосив Володимир Кістіон і закликав всіх до порозуміння і взаємної відповідальності.

 

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
28 березня відбудеться церемонія Завершення 22-го Тижня Франкофонії в Україні
28 березня - презентація першого тому Великої української енциклопедії
27-28 березня делегація Міністерства соціальної політики відвідає Харків
27 березня відбудеться круглий стіл щодо забезпечення доступу громадян, які проживають на тимчасово непідконтрольних територіях до якісної освіти
27 березня за участі Лілії Гриневич відбудеться презентації звіту "Огляди ОЕСР на тему доброчесності в освіті: Україна 2017"
25 березня Юрій Гримчак - у прямому ефірі на каналі Еспрессо ТВ
25 березня в рамках Всеукраїнської безстрокової екологічної акції «Посади дерево миру» в Маріїнському парку буде висаджена Алея зеленого майбутнього
24 березня Юрій Гримчак - у прямому ефірі на каналі ZIK