українська російська англійська
Формування нормативно-правової бази дозволить забезпечити дієвість енергетичної політики держави, - Ігор Насалик
03.02.2017 | 11:47
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик 2 лютого провів зустріч із представниками урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції».

Під час заходу було обговорено механізми та можливості щодо експертизи нормативно-правових актів на наявність корупційної складової. Міністр вкотре наголосив на прагненні Міненерговугілля до відкритості та прозорості в роботі, а також зазначив  про максимальне  сприяння в роботі експертів, яким фахівці Міненерговугілля надають всю необхідну інформацію. Саме відкритість, за словами Міністра, дала можливість спростувати чимало неперевіреної інформації, яка з’являється в інформаційному просторі.

Ігор Насалик розповів про бачення перспектив діяльності Міненерговугілля. «Головним завданням Міністерства є створення  нормативно-правової бази, яка дасть можливість формувати політику в енергетичній сфері», - наголосив він. Також заявив про готовність забезпечити підтримку роботі фахівців, які здійснюватимуть незалежну експертизу документів.

Учасники обговорили врахування пропозицій до Енергетичної стратегії України до 2035 року. Ігор Насалик звернувся до експертів з проханням прискорити розгляд наданих пропозицій, об’єднати окремі пропозиції і надіслати Управляючому комітету, який завершить роботу над проектом.

Під час діалогу Міністр відповів на численні запитання, які стосувалися оприлюднення даних, які є в розпорядженні Міністерства, роботи ДП  «Селидіввугілля», шахти «Краснолиманська», закупівлі вугілля антрацитової групи, цін на вугілля, переведення ТЕС на вугілля газової групи, проходження нинішнього опалювального сезону.

Зважаючи на зацікавленість експертів роботою шахт, Ігор Насалик поінформував про стан вугільної галузі, проблемні питання, які існують на сьогодні, та вжиті заходи щодо запобігання зловживанням. «Якщо вийдемо на  видобуток 25 тис. тонн на добу, то вугільна галузь буде бездотаційною», - наголосив Міністр. Також зазначив, що про всі виявлені в ході перевірок зловживання на шахтах Міненерговугілля передає документи до НАБУ.

Міністр погодився додатково зустрітися для обговоренні інших проблемних питань в енергетиці.

У зустрічі взяли участь в.о. державного секретаря – директор Департаменту забезпечення комунікацій та організаційної роботи Юлія Підкоморна, керівники структурних підрозділі Міненерговугілля Ольга Буславець, Олександр Пономаренко, Роман Гекалюк, Людмила Власенко, Вікторія Гнатовська, Сергій Пижов, Денис Рудика, також представники Урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції» Тетяна Бойко, Оксана Величко, Андрій Герус, Аліна Лізунова, Роман Ніцович, Олена Павленко, Анна Шумейко, Олександр Горлушко, Серебряков Михайло.

 

версія для друку
Анонси
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
До 25 жовтня - прийом документів на другий етап конкурсу на посаду члена НАЗК
До 23 жовтня - прийом документів на конкурс до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
До 20 листопада - прийом документів на конкурс на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"
18 жовтня - засідання Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій
18 жовтня - круглий стіл "Створення енциклопедій у сучасному інформаційному просторі"
17 жовтня - запуск нового проекту Twinning між Францією та Україною за підтримки ЄС
13-14 жовтня Ігор Жданов із робочою поїздкою Донеччину
13-15 жовтня на Харківщині відбудеться Всеукраїнська акція "Покрова героїв"-2017
13 жовтня - перше засідання робочої групи з розроблення Містобудівного кодексу
14 жовтня в Україну вперше приїде японська художниця з мистецькими творами українських військових в стилі манґи