українська російська англійська
Глава Уряду: Популісти борються за владу - ми боремося за Україну, розвиток економіки і зміну якості життя українців в кращий бік
08.02.2017 | 13:55
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Популісти, що сіють з екранів телебачення зневіру серед людей, керуються лише жагою до влади, а не інтересами людей. Уряд працює заради України і робить все для того, щоб підвищити якість життя громадян. На цьому наголосив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на початку засідання Уряду у середу.

"Ми сьогодні боремося не за владу - ми боремося за Україну, за розвиток економіки, а як наслідок, зміну якості життя українців в кращий бік. Ми боремося за те, щоб знайти рішення, як підвищити людям заробітну плату, як змінити пенсійну систему, щоб люди почали отримувати якісні пенсії. Наше важливе завдання - змінити якість послуг, які сьогодні надає держава громадянам: це і освіта, і охорона здоров'я. Це важкі рішення, непрості, які потребують і політичного лідерства, і відповідальності. Наше бачення у тому, що ми боремося за Україну і робимо все для цього", - підкреслив Володимир Гройсман.

У цьому, наголосив Прем'єр-міністр, полягає різниця між Урядом  та популістами.

Він зауважив, що деякі політики з екранів телебачення сіють паніку про "все пропало", "зрада", "проблеми будуть лише загострюватися" та роблять інші прогнози, що не відповідають дійсності.

"Ці політикани борються з владу. І у цій боротьбі, у фокусі уваги немає людини. У них є тільки лише жага до влади, яку вони хочуть будь-яким шляхом отримати", - підкреслив Прем'єр-міністр.

Володимир Гройсман зауважив, що багато з цих політиків десятиріччями перебували у владі, займали найвищі відповідальні посади в державі, мали більшості в українському парламенті та усі інструменти у часи, коли не було військової агресії, щоб привести Україну до економічного успіху. Натомість людей десятиріччями заводили у чергову кризу.

"Я вважаю, що останнє десятиріччя було фатальним для нашої держави, коли можливо було використати економічне зростання і конвертувати його у якість життя людей, нас заводили в чергову кризу, чергову узурпацію влади, чергові популістські рішення, які відбирали у України майбутнє", - наголосив Володимир Гройсман.

"Популізм, жертвами якого були українці багато років, призвів до того, що українці розчарувалися у владі і у тих, хто називає себе опозицією, тому що політики усім обіцяють усе і забувають тільки єдине – виконувати", - зазначив він.

"Ми сьогодні маємо побороти цю проблему і врешті-решт вирвати Україну з зубожіння", - сказав Володимир Гройсман.

"Важливо від популістських речей переходити до системної серйозної роботи", - наголосив він.

Уряд прийшов на фоні політичної та економічної кризи і взяв на себе відповідальність спільно з урядовою коаліцією, наголосив Володимир Гройсман.

Кабінет Міністрів працює лише 9 місяців та послідовно виконує обіцянки, спрямовані на стабілізацію і забезпечення економічного зростання, про досягнення чого вже свідчать статистичні дані.

Розвиток економіки дасть ресурси, що можливо буде направити на виконання соціального контракту, зазначив Прем'єр-міністр.

"Я точно знаю, що ми досягнемо успіху. Треба йти цією дорогою. Собаки лають, а караван йде. Коли ми будемо приходити до конкретних рішень, то ті, хто намагаються будь-що знецінити і посіяти в людях зневіру, будуть розуміти, що ми досягаємо мети, успіху, люди починають це відчувати, а це означає, що вони назавжди залишаться в минулому", - наголосив Володимир Гройсман.

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
23-26 травня - конкурсний відбір на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
23-25 травня у Києві відбудеться найбільший у світі Форум із закупівель, професійної етики, управління та відкритості (PRIMO)
25 травня відбудеться відкрите обговорення перспективної моделі розвитку села
23 травня Лілія Гриневич здійснить робочу поїздку до Миколаєва
23 травня відбудеться прес-конференція щодо завершального етапу підготовки до чемпіонату Європи зі стрибків у воду
23 травня - відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії «А»