українська російська англійська
Українська паралімпійська збірна очолює турнірну таблицю чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону
13.02.2017 | 11:27
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Цими вихідними у німецькому місті  Фінстерау  стартував чемпіонат світу з лижних перегонів та біатлону. Протягом двох змагальних днів національна паралімпійська збірна України виборола 17 нагород, з яких шість найвищого ґатунку.

У перший день турніру українські паралімпійці очолили турнірну таблицю світової першості, здобувши до командного активу дев'ять  високих нагород - 3 золоті, 4 срібні та 2 бронзові медалі.

Чемпіонкою у категорії жінки стоячи стала Олександра Кононова з результатом - 31:41.5, срібний результат 33:05.7 має її  колежанка по команді - Людмила Ляшенко.

Григорій Вовчинський виборов почесну бронзову нагороду з результатом 31:22.8 у цій же категорії  серед чоловіків.

У категорії сидячи Тарас Радь завоював друге місце з результатом 37:52.2.

Увесь подіум був українським у чоловіків з порушеннями зору: Юрій Уткін з гайдом Русланом Переходою вибороли найвищу нагороду, їхній результат — 32:50.7. Другими стали Анатолій Ковалевський з гайдом Олександром Мукшиним (33:07.4), на третьому  місці  Дмитро Суярко з гайдом Василем Потапенком (33:51.9).

У цій же категорії серед жінок першою фінішувала Ольга Прилуцька з гайдом Володимиром Івановим (33:11.4), на другій сходинці Оксана Шишкова з гайдом Віталієм Казаковим (33:18.5).

12 лютого, у другий день змагань, синьо-жовті закріпили свої лідерські позиції, здобувши вісім нагород.

У категорії чоловіки стоячи переможним став спринт для Ігоря Рептюха, котрий виборов золоту нагороду. Його товариш по команді Григорій Вовчинський - третій.

У цій же категорії у жінок - увесь український подіум: Людмила Ляшенко стала чемпіонкою світу, Олександра Кононова виборола срібну нагороду, Ірина Буй стала бронзовою призеркою.

У категорії чоловіки сидячи чемпіонський титул здобув Максим Яровий, який яскраво переміг своїх суперників з США та Норвегії.

У чоловіків та жінок з порушеннями зору - по одній срібній нагороді: в Юрія Уткіна (гайд - Руслан  Перехода)  та Оксани Шишкової (гайд - Віталій Казаков).

Вітаємо наших співвітчизників з високими нагородами та бажаємо подальших здобутків!

 

 

версія для друку
Анонси
До 20 листопада - прийом документів на конкурс на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
До 25 жовтня - прийом документів на другий етап конкурсу на посаду члена НАЗК
24 жовтня - брифінг з питань верифікаційної діяльності та дотримання Збройними Силами України міжнародних договорів та зобов'язань
24 жовтня Голова Держенергоефективності візьме участь у прес-конференції "Перехід України на відновлювану енергетику до 2050 року"
24 жовтня Остап Семерак перебуватиме з робочою поїздкою в Чорнобильській зоні відчуження
До 23 жовтня - прийом документів на конкурс до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
23 жовтня Юрій Гримчак у прямому ефірі на каналі "112 Україна"