українська російська англійська
Українська паралімпійська збірна очолює турнірну таблицю чемпіонату світу з лижних перегонів та біатлону
13.02.2017 | 11:27
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Цими вихідними у німецькому місті  Фінстерау  стартував чемпіонат світу з лижних перегонів та біатлону. Протягом двох змагальних днів національна паралімпійська збірна України виборола 17 нагород, з яких шість найвищого ґатунку.

У перший день турніру українські паралімпійці очолили турнірну таблицю світової першості, здобувши до командного активу дев'ять  високих нагород - 3 золоті, 4 срібні та 2 бронзові медалі.

Чемпіонкою у категорії жінки стоячи стала Олександра Кононова з результатом - 31:41.5, срібний результат 33:05.7 має її  колежанка по команді - Людмила Ляшенко.

Григорій Вовчинський виборов почесну бронзову нагороду з результатом 31:22.8 у цій же категорії  серед чоловіків.

У категорії сидячи Тарас Радь завоював друге місце з результатом 37:52.2.

Увесь подіум був українським у чоловіків з порушеннями зору: Юрій Уткін з гайдом Русланом Переходою вибороли найвищу нагороду, їхній результат — 32:50.7. Другими стали Анатолій Ковалевський з гайдом Олександром Мукшиним (33:07.4), на третьому  місці  Дмитро Суярко з гайдом Василем Потапенком (33:51.9).

У цій же категорії серед жінок першою фінішувала Ольга Прилуцька з гайдом Володимиром Івановим (33:11.4), на другій сходинці Оксана Шишкова з гайдом Віталієм Казаковим (33:18.5).

12 лютого, у другий день змагань, синьо-жовті закріпили свої лідерські позиції, здобувши вісім нагород.

У категорії чоловіки стоячи переможним став спринт для Ігоря Рептюха, котрий виборов золоту нагороду. Його товариш по команді Григорій Вовчинський - третій.

У цій же категорії у жінок - увесь український подіум: Людмила Ляшенко стала чемпіонкою світу, Олександра Кононова виборола срібну нагороду, Ірина Буй стала бронзовою призеркою.

У категорії чоловіки сидячи чемпіонський титул здобув Максим Яровий, який яскраво переміг своїх суперників з США та Норвегії.

У чоловіків та жінок з порушеннями зору - по одній срібній нагороді: в Юрія Уткіна (гайд - Руслан  Перехода)  та Оксани Шишкової (гайд - Віталій Казаков).

Вітаємо наших співвітчизників з високими нагородами та бажаємо подальших здобутків!

 

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
28 березня відбудеться церемонія Завершення 22-го Тижня Франкофонії в Україні
28 березня - презентація першого тому Великої української енциклопедії
27-28 березня делегація Міністерства соціальної політики відвідає Харків
27 березня відбудеться круглий стіл щодо забезпечення доступу громадян, які проживають на тимчасово непідконтрольних територіях до якісної освіти
27 березня за участі Лілії Гриневич відбудеться презентації звіту "Огляди ОЕСР на тему доброчесності в освіті: Україна 2017"
25 березня Юрій Гримчак - у прямому ефірі на каналі Еспрессо ТВ
25 березня в рамках Всеукраїнської безстрокової екологічної акції «Посади дерево миру» в Маріїнському парку буде висаджена Алея зеленого майбутнього
24 березня Юрій Гримчак - у прямому ефірі на каналі ZIK