українська російська англійська
Глава Уряду: Наше завдання у 2017 році - продовжити і пришвидшити економічне зростання, щоб люди відчули, що ситуація змінюється у позитивний бік
14.02.2017 | 19:28
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Головне завдання Уряду на 2017 рік – продовжити і пришвидшити економічне зростання для того, щоб люди відчули його на покращенні якості свого життя. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі телеканалу ICTV у вівторок.

"Наше завдання у 2017 році – продовжити і пришвидшити економічне зростання. І тому план на 2017 рік – Бюджет, який ми ухвалили - якраз полягає у тому, що ми будемо розвивати українську промисловість, ми будемо робити все для того, щоб бути енергонезалежними і ми маємо в цьому році вирішити питання побудови справедливої пенсійної системи для українських громадян, для найбільш вразливих верств українців – пенсіонерів", – зауважив Володимир Гройсман.

"Я дуже хочу, щоб у 2017 році люди відчули на своєму власному житті, що стійке зростання цін зупинено, що [відбувається] створення національного продукту і зростання ВВП. ...Це означає, що буде більше робочих місць, більше української конкурентної продукції, ми значно посилимо позиції української валюти. Я вірю у те, що ми зможемо зробити усе для стабілізації ситуації в країни", - зазначив Володимир Гройсман.

Він сьогодні презентував Звіт про хід і результати виконання програми діяльності Кабінету Міністрів України у 2016 році та розповів про здійснені кроки і досягнуті результати.

Вжиті Урядом заходи вже показали свій результат щодо зростання економіки.

"Я достатньо самокритична людина. Я вважаю, що вдалося зробити небагато. Але те, що ми маємо сьогодні і зусилля, які ми направляли на збільшення економічного зростання, дали свій результат. Я розумію, що сьогодні люди ще не повністю відчувають зміни", - сказав Володимир Гройсман.

Так, за результатами 4 кварталу 2016 року показник зростання ВВП сягнув 4,7%, незважаючи на прогнози більшості агентств щодо 0,5-1%.

Також Уряд підвищив заробітну плату для вчителя на 50%, до 30% - для медиків, на 2 тис гривень для рятувальників, збільшив удвічі мінімальну заробітну плату.

Прем'єр-міністр зазначив, що досягнені у 2016 році показники – результат праці усіх українців та подякував за це усім громадянам.

"Якщо не будуть ззовні і зсередини знищувати країну, я переконаний у тому, що ми доб'ємося успіху і з кожним місяцем люди будуть відчувати, що ситуація змінюється у позитивному напрямку. Це найголовніше завдання. Я не бачу сьогодні жодних перешкод, щоб ми досягли спільного успіху", - наголосив Прем'єр-міністр.

 

версія для друку
Анонси
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
24 листопада нагороджуватимуть лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"
22 листопада Юрій Гримчак - у прямому ефірі на "5 каналі"