українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко відвідав урочистий захід, присвячений старту продажу квитків на "Євробачення-2017"
15.02.2017 | 10:44
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

14 лютого о 20:15 стартував продаж квитків на міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2017». Урочистий захід, присвячений цій події, відвідали Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко, т.в.о. голови правління ПАТ НСТУ Ганна Бичок, заступник керівника ПАТ НСТУ Павло Грицак, заступник голови Київської міської державної адміністрації Олексій Резніков, переможниця «Євробачення-2004», співачка Руслана та інші почесні гості, представники ЗМІ.

У своєму виступі Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко  зазначив, що «Євробачення-2017» успішно крокує Україною і всі необхідні рішення для цього ухвалено на всіх рівнях.

«Цієї події – початку продажу квитків - очікували фани щонайменше в 43 країнах Європи.  Адже прихильники пісенного конкурсу знають,  що як і у 2005 році, так і  цьогоріч  – Україна проведе найкраще  «Євробачення» в історії», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

В’ячеслав Кириленко повідомив, що на проведення «Євробачення-2017» Уряд виділив з державного бюджету 455 млн гривень, місто Київ – 200 млн гривень.  Віце-прем’єр-міністр  також зазначив, що підготовка до пісенного конкурсу відбувається в плановому режимі. 

«Ключі від міста Стокгольм передані місту Києву, квитки на пісенний конкурс продаються і всі інші заходи будуть відбуватися згідно з планом, який затверджений мовником-організатором НСТУ і Європейською мовною спілкою», - наголосив В’ячеслав Кириленко.

Нагадаємо, на 9 концертів пісенного конкурсу «Євробачення-2017», який у травні пройде в Міжнародному виставковому центрі, буде продано понад 70 тисяч квитків.  Зокрема, вони продаватимуться на 6 репетицій, два півфінали та фінал пісенного конкурсу. Ціна квитка варіюватиметься від 8 до 500 євро.

 

 

 

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
28 березня відбудеться церемонія Завершення 22-го Тижня Франкофонії в Україні
28 березня - презентація першого тому Великої української енциклопедії
27-28 березня делегація Міністерства соціальної політики відвідає Харків
27 березня відбудеться круглий стіл щодо забезпечення доступу громадян, які проживають на тимчасово непідконтрольних територіях до якісної освіти
27 березня за участі Лілії Гриневич відбудеться презентації звіту "Огляди ОЕСР на тему доброчесності в освіті: Україна 2017"
25 березня Юрій Гримчак - у прямому ефірі на каналі Еспрессо ТВ
25 березня в рамках Всеукраїнської безстрокової екологічної акції «Посади дерево миру» в Маріїнському парку буде висаджена Алея зеленого майбутнього
24 березня Юрій Гримчак - у прямому ефірі на каналі ZIK