українська російська англійська
Україна демонструє прогрес у реформах, - зустріч Володимира Гройсмана з Борисом Джонсоном та Вітольдом Ващиковським
01.03.2017 | 20:55
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Під час зустрічі Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана із Міністром закордонних справ Республіки Польща Вітольдом Ващиковським та Державним секретарем у закордонних справах і справах Співдружності Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії Борисом Джонсоном сторони, зокрема, обговорили поступ України на шляху реформ.

Глава Уряду розповів співрозмовникам про вже здійснені Урядом дії, зокрема щодо стабілізації макроекономічної ситуації та відновлення економічного зростання, проведення секторальних реформ: державної служби, судової системи, енергетичного сектору, боротьби з корупцією, поліпшення інвестиційного клімату. У 2017 році Уряд концентруватиметься зокрема на пенсійній, земельній, судовій реформі, приватизації.

Глава МЗС Польщі Вітольд Ващиковський та Державний секретар у закордонних справах і справах Співдружності Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії Борис Джонсон відзначили прогрес Уряду у проведенні необхідних змін.

"Україна демонструє прогрес. Ви досягли певних успіхів, і економіка починає вже повертатися на належні рейки", - підкреслив Борис Джонсон.

"Ми тут для того, щоб допомогти вам не лише здійснювати ці реформи, не лише доносити до кожного українського громадянина, а показувати, який є поступ у боротьбі з корупцією, наприклад, але і забезпечити, аби цілий світ знав про цей поступ у реформах і економічних, і соціальних, і інших", - зазначив він.

Керівники зовнішньополітичних відомств Польщі та Великої Британії наголосили на необхідності продовження реформ в Україні.

"Сьогоднішня зустріч стане початком тривалих переговорів, успішних зусиль щодо розвитку тристоронніх відносин і міжнародних зусиль, спрямованих через цей тристоронній формат", - зауважив Вітольд Ващиковський.

Володимир Гройсман подякував Польщі та Великій Британії за всебічну підтримку України.

"Ми зацікавлені у поглибленні наших двосторонніх відносин, розширенні поля взаємодії", - наголосив Володимир Гройсман на початку зустрічі.

Глава українського Уряду також зауважив, що згідно з домовленістю, Україна очікує Голову Ради Міністрів Республіки Польща Беату Шидло з офіційним візитом.

"Ми з нетерпінням чекаємо  цього візиту. Я переконаний у тому, що це буде добрий візит як черговий крок на поглиблення наших двосторонніх відносин", - наголосив Володимир Гройсман.

 

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 липня відзначатимуть Міжнародний день Дністра
2 липня відбудуться заходи з відзначення 25-ї річниці Військово-Морських Сил ЗС України
30 червня - кінцевий строк подачі пропозицій щодо закупівлі послуг на розробку веб-порталу з питань європейської інтеграції
30 червня - проведення Міжвідомчої комісії з узгодження режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на липень 2017 року
29 червня відбудеться відкриття Технічної сесії 21-ої Генеральної Асамблеї Внутрішньо-європейської організації податкових адміністрацій
29 червня відзначатимуть Міжнародний День Дніпра
28 червня відбудеться флеш-моб до Дня Конституції України за участі Міністра юстиції України
27-28 червня Павло Клімкін здійснить робочий візит до Італійської Республіки
26-27 червня у Німеччині Голова Держенергоефективності представить інвестиційний потенціал відновлюваної енергетики України