українська російська англійська
Глава Уряду: Для мене важливо створити якісний інвестиційний клімат, щоб кожна інвестиція в українську економіку була успішною
16.03.2017 | 11:59
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Успіх інвестицій в Україні забезпечить успіх країни та відкриє нові можливості до економічного зростання. Про це зазначив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час 13-ї Щорічної української інвестиційної конференції Dragon Capital.

"Нам потрібні інвестиції, без інвестицій ми не зможемо забезпечити жодного зростання. Нам потрібно створити якісний клімат, який забезпечить успішність цих інвестицій, - наголосив Володимир Гройсман. - Для мене, за великим рахунком, не має значення обсяг інвестицій, для мене має значення, щоб ця інвестиція була успішною. Коли ви досягаєте своєї мети, ми як країна стаємо успішні, для нас відкриваються абсолютно нові можливості".

Говорячи про досягнення Уряду упродовж 11 місяців роботи, Володимир Гройсман нагадав, що у 2016 році було досягнуто макроекономічну стабілізацію, знижено інфляцію, забезпечено зростання економіки на рівні 2,2% ВВП, а у 4 кварталі – 4,7% ВВП. Таке зростання є недостатнім, але таким чином національна економіка продемонструвала здатність до відновлення, переконаний Володимир Гройсман.

За час роботи Кабінет Міністрів здійснив низку кроків на забезпечення економічного зростання. Зокрема, відбулася реформа системи оплати праці, реформа з децентралізації, що забезпечила ресурсами і повноваженнями місцеву владу, розпочато реформу митної служби.

Уряд докладає зусиль для покращення інвестиційного клімату у країні та створив низку інституцій, які дають можливість більш якісно працювати із інвестиціями та бізнесом, наголосив Прем’єр-міністр. Так, були створені Офіс залучення та підтримки інвестицій та Офіс з просування експорту.

З метою відродження промислового потенціалу, стимулювання збільшення доданої вартості в Україні та зростання промислового виробництва створено Національний комітет з промислового розвитку.

Також утворено Офіс реформ при Кабінеті Міністрів України, що координується Прем'єр-міністром України, задля налагодження моніторингу і супроводження процесу реформ.

На порядку денному Уряду зокрема: пенсійна реформа, що дозволить подолати дефіцит Пенсійного фонду до 2024 року, реформа корпоративного управління та проведення прозорої масштабної приватизації.

Уряд сформував і обговорює із громадськістю Середньостроковий план пріоритетних дій Уряд до 2020 року, який визначає завданнями роботи Уряду економічне зростання, ефективне врядування, правосуддя і боротьбу з корупцією, розвиток людського капіталу і національну безпеку та оборону.

"На цьому шляху є безліч перешкод, починаючи від опору системи, завершуючи популістами і тими, хто намагається зсередини вносити деструктив у наше життя. Але я точно знаю, що 45-мільйонна прекрасна країна з такими ресурсами і можливостями за вашої безпосередньої участі і за нашого розумного врядування дасть нам те, чого ми прагнемо – спільний успіх – в економіці і українських громадян. Україна має стати сильною демократичною і заможною країною", – підкреслив Володимир Гройсман.

У конференції також взяли участь Голова Представництва ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі, постійний представник МВФ в Україні Жером Ваше, регіональний директор Всесвітнього банку по Білорусі, Молдові та Україні Сату Кахконен, керуючий директор ЄБРР по Східній Європі і Кавказу Френсіс Маліж.

 

версія для друку
Анонси
31 березня - семінар у м. Харкові щодо заміщення газу альтернативними видами палива та розвитку відновлюваної енергетики
30 березня відбудеться офіційна зустріч Міністрів оборони України та Грузії
30 березня - брифінг на тему "Реформа держслужби - зрада чи перемога? Чи є шанси в України"
30 березня - відкриття нового сервісного центру МВС у м. Старокостянтинів Хмельницької області
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
6 квітня відбудеться засідання громадської ради при Держводагентстві
30 березня прес-конференція на тему "Результати участі України в міжнародній програмі Уряду Японії Ship for World Youth
30 березня стартує міжнародна гуманітарно-просвітницька програма "Голодомор 1932-1933 років: Пам'ять в ім'я майбуття"
29-31 березня Голова Держенергоефективності Сергій Савчук перебуватиме з робочим візитом у м. Гельсінкі
Заступник Міністра молоді та спорту Микола Мовчан візьме участь у позачерговій сесії Міжурядового комітету ЮНЕСКО з питань фізичного виховання та спорту