українська російська англійська
Українська делегація розпочала роботу на щорічних зборах Європейського банку реконструкції та розвитку
10.05.2017 | 14:36
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

Українська делегація на чолі з Міністром фінансів Олександром Данилюком розпочала роботу на двадцять шостих щорічних зборах керуючих Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Збори проходять з 9 по 11 травня в столиці Кіпру Нікосії.

У них беруть участь близько двох тисяч учасників. Головною темою цьогорічних зборів є «Досягнення зеленого та інклюзивного економічного зростання. Відповіді на регіональні та глобальні виклики».

В рамках цих зборів Міністр фінансів України Олександр Данилюк також зустрінеться з Президентом ЄБРР Сумою Чакрабарті, Віце-президентом ЄБРР Аленом Пилу, головним економістом ЄБРР Сергієм Гурієвим, Міністром фінансів Республіки Кіпр Харрісом Георгіадісом, представником Казначейства США Клей Бері та іншими представниками країн-членів ЄБРР.

Міністр також візьме участь у панельній дискусії «Майбутнє інвестицій в Україну», де учасники обговорюватимуть інвестиційний клімат в Україні та шляхи його покращення.

Європейський банк реконструкції та розвитку надає підтримку Україні для впровадження важливих для економіки реформ. Зараз Банк бере участь у десятках проектів в Україні. Більшість з них спрямовані на розвиток приватного сектору та інфраструктури. Загальна сума фінансування для чинних проектів складає близько 4 млрд євро.

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
31 травня у Києві Держенергоефективності проводитиме конференцію на тему «Реалії енергоефективного розвитку України»
30 травня в Маріуполі відкриється дискусійна платформа «Закон Меган» як складова системи захисту дітей в Україні»
26 та 29 травня у Міністерстві фінансів відбудуться публічні обговорення проекту Плану дій реформування митниці
29 травня відбудеться чергове засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
29 травня відбудеться прес-конференція з нагоди старту п’ятирічного проекту SATREPS, що фінансується Урядом Японії
28 травня - інтерв'ю заступника Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгія Туки
27 травня відбудеться презентація переданих із архіву ОУН Музею Української революції 1917-1921 років особистих речей і документів Євгена Коновальця
26 травня Георгій Тука відвідає Хорватію для вивчення досвіду реінтеграції окупованих територій