українська російська англійська
Степан Кубів провів нараду для подолання надзвичайної ситуації техногенного характеру у Волинській області
10.05.2017 | 17:01
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

10 травня у Волинській обласній державній адміністрації відбулася нарада під головуванням Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва щодо подолання надзвичайної ситуації на Ковельській філії ДП «Укрветсанзавод», викликаною проблемою утилізації відходів тваринного походження.

За словами Степана Кубіва, негайному вирішенню зазначеної проблеми перешкоджає ціла низка факторів, і серед іншого - відсутність належних повноважень у місцевого осередку ДП «Укрветсанзавод».

“Ковельська філія заводу не має відокремленого статусу, тому прийняття нагальних рішень ускладнене бюрократичними процедурами. Я доручив  Мінагрополітики та Держпродспоживслужбі спільно підготувати проект постанови Уряду для зміни структури заводу та надання філіям статусу окремих юридичних осіб”, - наголосив Степан Кубів.

Перший віце-прем’єр-міністр України також доручив Мінагрополітики та Держпродспоживслужбі розробити загальнодержавну довгострокову програму з відновлення функцій та модернізації ДП "Укрветсанзавод", а низці міністерств та відомств - підготувати законопроекти для можливості подальшої приватизації  ДП "Укрветсанзавод".

“У разі приватизації це підприємство може працювати ефективно, налагодить правильні виробничі процеси з переробки відходів тваринного походження і нарешті вирішить велику проблему регіону. Для цього треба розробити і передати до Верховної Ради відповідний проект закону, щоб виключити завод зі списку підприємств, які не підлягають приватизації”, - додав Степан Кубів.

Степан Кубів також доручив у місячний термін забезпечити вивезення, утилізацію, компостування відходів у відповідності до рішень Волинської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

«Ця надзвичайна ситуація має великий резонанс: екологічний, економічний та політичний. Але пріоритет очевидний - кожна людина повинна мати безпечне екологічне середовище, але не потрібно змішувати ці екологічні питання з політикою», - заявив  Степан Кубів.

До прийняття рішення щодо діяльності цього підприємства у цілому Степан Кубів доручив Держпродспоживслужбі вирішити питання про консервування діяльності Ковельської філії ДП "Укрветсанзавод".

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
31 травня у Києві Держенергоефективності проводитиме конференцію на тему «Реалії енергоефективного розвитку України»
30 травня в Маріуполі відкриється дискусійна платформа «Закон Меган» як складова системи захисту дітей в Україні»
26 та 29 травня у Міністерстві фінансів відбудуться публічні обговорення проекту Плану дій реформування митниці
29 травня відбудеться чергове засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
29 травня відбудеться прес-конференція з нагоди старту п’ятирічного проекту SATREPS, що фінансується Урядом Японії
28 травня - інтерв'ю заступника Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгія Туки
27 травня відбудеться презентація переданих із архіву ОУН Музею Української революції 1917-1921 років особистих речей і документів Євгена Коновальця
26 травня Георгій Тука відвідає Хорватію для вивчення досвіду реінтеграції окупованих територій