українська російська англійська
Ми раді, що у Швеції є багатопартійна підтримка України, - Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі з лідером парламентської опозиції Швеції
10.05.2017 | 18:21
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної  інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з лідером парламентської опозиції та Поміркованої партії Швеції Анною Кінберг Батрою.

Ішлося про відносини між двома країнами, прогрес реформ в Україні та спільні зусилля з протидії російській агресії.

Іванна Климпуш-Цинцадзе подякувала за підтримку Швецією України на міжнародній арені: «Голос Швеції у Європі стосовно російської агресії залишається тверезим та об`єктивним. Ми раді, що у Швеції є багатопартійна підтримка України. І ми справді цінуємо це».

Також Віце-прем`єр-міністр повідомила про процес реформ. Анна Кінберг Батра оцінила зусилля України, особливо в умовах війни з Росією. Вона наголосила на важливості продовження антикорупційних заходів та завершенні судової реформи. Іванна Климпуш-Цинцадзе, своєю чергою, подякувала за допомогу шведської сторони, особливо, що стосується гендерних питань.

Окрім цього, співрозмовниці обговорили ситуацію на Сході України та погодилися з тим, що є нагальна потреба в розширенні і зміцненні мандату місії ОБСЄ. Це має дозволити цілодобово моніторити ситуацію в зоні бойових дій, забезпечити доступ Місії до неконтрольованої ділянки українсько-російського кордону, а також усіх тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей.

 

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
31 травня у Києві Держенергоефективності проводитиме конференцію на тему «Реалії енергоефективного розвитку України»
30 травня в Маріуполі відкриється дискусійна платформа «Закон Меган» як складова системи захисту дітей в Україні»
26 та 29 травня у Міністерстві фінансів відбудуться публічні обговорення проекту Плану дій реформування митниці
29 травня відбудеться чергове засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
29 травня відбудеться прес-конференція з нагоди старту п’ятирічного проекту SATREPS, що фінансується Урядом Японії
28 травня - інтерв'ю заступника Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгія Туки
27 травня відбудеться презентація переданих із архіву ОУН Музею Української революції 1917-1921 років особистих речей і документів Євгена Коновальця
26 травня Георгій Тука відвідає Хорватію для вивчення досвіду реінтеграції окупованих територій