українська російська англійська
Ми раді, що у Швеції є багатопартійна підтримка України, - Іванна Климпуш-Цинцадзе під час зустрічі з лідером парламентської опозиції Швеції
10.05.2017 | 18:21
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної  інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з лідером парламентської опозиції та Поміркованої партії Швеції Анною Кінберг Батрою.

Ішлося про відносини між двома країнами, прогрес реформ в Україні та спільні зусилля з протидії російській агресії.

Іванна Климпуш-Цинцадзе подякувала за підтримку Швецією України на міжнародній арені: «Голос Швеції у Європі стосовно російської агресії залишається тверезим та об`єктивним. Ми раді, що у Швеції є багатопартійна підтримка України. І ми справді цінуємо це».

Також Віце-прем`єр-міністр повідомила про процес реформ. Анна Кінберг Батра оцінила зусилля України, особливо в умовах війни з Росією. Вона наголосила на важливості продовження антикорупційних заходів та завершенні судової реформи. Іванна Климпуш-Цинцадзе, своєю чергою, подякувала за допомогу шведської сторони, особливо, що стосується гендерних питань.

Окрім цього, співрозмовниці обговорили ситуацію на Сході України та погодилися з тим, що є нагальна потреба в розширенні і зміцненні мандату місії ОБСЄ. Це має дозволити цілодобово моніторити ситуацію в зоні бойових дій, забезпечити доступ Місії до неконтрольованої ділянки українсько-російського кордону, а також усіх тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей.

 

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
14-16 грудня 2017 року відбудеться робочий візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Нью-Йорка