українська російська англійська
Степан Кубів долучився до "Місяця доброти" від ProZorro.Продажі
11.05.2017 | 16:10
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

Перший віце-прем’єр міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів долучився до акції #МісяцьДоброти від проекту ProZorro.Продажі і підготував спеціальний лот, який буде виставлений у системі електронних аукціонів:  фотолітопис-трилогію «Майдан: Революція гідності».

З 1 травня до 1 червня до Дня захисту дітей Міністерство економічного розвитку і торгівлі України разом з ProZorro.Продажі проводить серію благодійних аукціонів під назвою “Місяць доброти”. Кошти, отримані з продажу благодійних лотів, підуть на апарати для штучної вентиляції легень SV300 в дитячі операційні Інституту нейрохірургії. На аукціонах через електронну систему можна буде придбати “зіркові лоти”: тренування з Василем Вірастюком, чаювання з Блаженнішим Любомиром Гузарем, закулісся з Dakh Daughters, а тепер - і унікальну фотохроніку Євромайдану.

“Свобода і здоров’я безцінні. Я дуже радий долучитися до благодійного проекту від ProZorro.Продажі. І щасливий, що фотолітопис про свободу українського духу допоможе діткам, які потребують медичної допомоги та піклування. Подвиг героїв Революції гідності допоможе зберегти життя і здоров’я дітей - майбутнього України,”- зазначив Степана Кубів.

Фотолітопис-трилогія «Майдан: Революція гідності» був створений з ініціативи Степана Кубіва і став спільним проектом низки громадських організацій та сімей Героїв Небесної Сотні. У трьох частинах книги «Студентський майдан», «Революція гідності» і «Небесна Сотня» немає підписів чи переліку зображених на фотографіях. Бо у жоден список неможливо помістити всіх учасників революції – їх понад 11 млн, у Києві та регіонах. Ці фотографії розповідають історії боротьби усіх та кожного з нас: на фото можна знайти себе, родичів чи друзів. Унікальним цей фотолітопис робить те, що він не є комерційним проектом, кількість примірників обмежена і отримати один з них можна лише у подарунок від авторів проекту. Примірник вже розійшлися до бібліотек посольств та консульств, президентів багатьох країн світу, суспільних та громадських лідерів.

 

версія для друку
Анонси
26 вересня відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії "А"
25 вересня - брифінг Володимира Омеляна на тему: "Реформування залізниці, розвиток ПрАТ "Київ-Дніпровське МППЗТ"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
25 вересня Павло Петренко зустрінеться з представниками Американської торговельної палати в Україні
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях