українська російська англійська
Степан Кубів долучився до "Місяця доброти" від ProZorro.Продажі
11.05.2017 | 16:10
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

Перший віце-прем’єр міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів долучився до акції #МісяцьДоброти від проекту ProZorro.Продажі і підготував спеціальний лот, який буде виставлений у системі електронних аукціонів:  фотолітопис-трилогію «Майдан: Революція гідності».

З 1 травня до 1 червня до Дня захисту дітей Міністерство економічного розвитку і торгівлі України разом з ProZorro.Продажі проводить серію благодійних аукціонів під назвою “Місяць доброти”. Кошти, отримані з продажу благодійних лотів, підуть на апарати для штучної вентиляції легень SV300 в дитячі операційні Інституту нейрохірургії. На аукціонах через електронну систему можна буде придбати “зіркові лоти”: тренування з Василем Вірастюком, чаювання з Блаженнішим Любомиром Гузарем, закулісся з Dakh Daughters, а тепер - і унікальну фотохроніку Євромайдану.

“Свобода і здоров’я безцінні. Я дуже радий долучитися до благодійного проекту від ProZorro.Продажі. І щасливий, що фотолітопис про свободу українського духу допоможе діткам, які потребують медичної допомоги та піклування. Подвиг героїв Революції гідності допоможе зберегти життя і здоров’я дітей - майбутнього України,”- зазначив Степана Кубів.

Фотолітопис-трилогія «Майдан: Революція гідності» був створений з ініціативи Степана Кубіва і став спільним проектом низки громадських організацій та сімей Героїв Небесної Сотні. У трьох частинах книги «Студентський майдан», «Революція гідності» і «Небесна Сотня» немає підписів чи переліку зображених на фотографіях. Бо у жоден список неможливо помістити всіх учасників революції – їх понад 11 млн, у Києві та регіонах. Ці фотографії розповідають історії боротьби усіх та кожного з нас: на фото можна знайти себе, родичів чи друзів. Унікальним цей фотолітопис робить те, що він не є комерційним проектом, кількість примірників обмежена і отримати один з них можна лише у подарунок від авторів проекту. Примірник вже розійшлися до бібліотек посольств та консульств, президентів багатьох країн світу, суспільних та громадських лідерів.

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
31 травня у Києві Держенергоефективності проводитиме конференцію на тему «Реалії енергоефективного розвитку України»
29 травня з робочим візитом Львівщину відвідає Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик
30 травня в Маріуполі відкриється дискусійна платформа «Закон Меган» як складова системи захисту дітей в Україні»
26 та 29 травня у Міністерстві фінансів відбудуться публічні обговорення проекту Плану дій реформування митниці
29 травня відбудеться чергове засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
29 травня відбудеться прес-конференція з нагоди старту п’ятирічного проекту SATREPS, що фінансується Урядом Японії
28 травня - інтерв'ю заступника Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгія Туки
29 травня відбудеться прес-конференція на тему: "Міжнародний день здорового травлення: як харчуються українці?".