українська російська англійська
Глава Уряду під час зустрічі з конгресменами США: Ми вдячні за підтримку і готові поглиблювати співпрацю
11.05.2017 | 16:55
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд України вдячний владі Сполучених Штатів Америки за всебічну підтримку України у тому числі у проведенні економічних реформ, зміцненні української армії, протистоянні російській агресії та відновленні територіальної цілісності, і налаштований поглиблювати двосторонню співпрацю. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ході зустрічі з делегацією Конгресу Сполучених Штатів Америки на чолі з Головою Комітету національної безпеки Палати представників Конгресу США Майклом Макколом.

"Розвиток двосторонньої співпраці зі Сполученими Штатами Америки для нашої країни є надзвичайно важливим. Сполучені Штати – наш стратегічний партнер, який відіграє надзвичайно велику роль у становленні нашої державності і незалежності", – наголосив  Володимир Гройсман.

Він поінформував співрозмовників про пріоритети роботи Уряду України, направлені на забезпечення сталого економічного зростання та проведення необхідних трансформацій в соціальній сфері, про продовження роботи із МВФ, запровадження системи електронних державних закупівель, успіхи в сфері дерегуляції, формуванні антикорупційної інфраструктури та судовій реформі. Володимир Гройсман нагадав 5 ключових завдань Уряду на поточний рік, а саме – проведення земельної, пенсійної реформ, широкої приватизації, а також реформи охорони здоров'я і освіти.

"Наша урядова команда готова і далі докладати зусиль для того, щоб Україна змінювалася", – підкреслив Прем’єр-міністр.

У свою чергу Голова Комітету національної безпеки Палати представників Конгресу США Майкл Маккол зауважив, що США відзначають успіхи України в ці складні часи, і тому розглядаються можливості продовження фінансової підтримки України на 2018 рік.

У ході розмови сторони також торкнулися питання протистояння російській агресії, ситуації на Донбасі, і погодилися з необхідністю спільно протидіяти кібератакам і зберігати режим санкцій проти Російської Федерації, допоки агресія проти України не буде припинена.

"Від імені США хочу запевнити у сильній підтримці України у цій боротьбі. Це боротьба не лише за одну країну, а за свободу. Те, що відбувається в Україні, впливає на цілий світ, - наголосив Конгресмен Майкл Маккол. -  Ви маєте нашу повну підтримку". 

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
31 травня у Києві Держенергоефективності проводитиме конференцію на тему «Реалії енергоефективного розвитку України»
30 травня в Маріуполі відкриється дискусійна платформа «Закон Меган» як складова системи захисту дітей в Україні»
26 та 29 травня у Міністерстві фінансів відбудуться публічні обговорення проекту Плану дій реформування митниці
29 травня відбудеться чергове засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
29 травня відбудеться прес-конференція з нагоди старту п’ятирічного проекту SATREPS, що фінансується Урядом Японії
28 травня - інтерв'ю заступника Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгія Туки
27 травня відбудеться презентація переданих із архіву ОУН Музею Української революції 1917-1921 років особистих речей і документів Євгена Коновальця
26 травня Георгій Тука відвідає Хорватію для вивчення досвіду реінтеграції окупованих територій