українська російська англійська
Степан Кубів зустрівся з Міністром економіки Турецької Республіки Ніхатом Зейбекчі
11.05.2017 | 18:13
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

11 травня 2017 року Перший  віце-прем‘єр-міністр  – Міністр  економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів зустрівся з Міністром економіки Турецької Республіки Ніхатом Зейбекчі.

Степан Кубів подякував Туреччині за незмінну підтримку територіальної цілісності та суверенітету України та наголосив про стратегічну важливість подальшого розвитку торгівлі та економічної співпраці як у двосторонньому форматі, так із загалом у Чорноморському економічному просторі.

«Україна та Туреччина можуть суттєво збільшити товарообіг, який торік склав лише $3,15 млрд. У першу чергу варто активізувати співпрацю у аграрній сфері, інфраструктурних проектах, транспорті та сфері ІТ, де Україна має надзвичайно великий потенціал та можливості», - наголосив Степан Кубів.

Перший віце-прем‘єр-міністр України також зауважив, що слід активізувати роботу над укладенням Угоди про вільну торгівлю Україна -Туреччина.

«Укладення збалансованої та взаємовигідної Угоди про вільну торгівлю є важливою для обох наших країн, тому це має бути найвищим пріоритетом у роботі наших переговорних команд та залучених експертів», - зазначив Степан Кубів.

На зустрічі також обговорювалися питання взаємного захисту інвестицій та усунення подвійного оподаткування між Україною та Туреччиною. Турецькі колеги відзначили значну зацікавленість турецького бізнесу інвестувати в Україні, розширювати взаємодію у сфері туризму, інфраструктури, транспортній сфері, галузі енергетики.

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
31 травня у Києві Держенергоефективності проводитиме конференцію на тему «Реалії енергоефективного розвитку України»
30 травня в Маріуполі відкриється дискусійна платформа «Закон Меган» як складова системи захисту дітей в Україні»
26 та 29 травня у Міністерстві фінансів відбудуться публічні обговорення проекту Плану дій реформування митниці
29 травня відбудеться чергове засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
29 травня відбудеться прес-конференція з нагоди старту п’ятирічного проекту SATREPS, що фінансується Урядом Японії
28 травня - інтерв'ю заступника Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгія Туки
27 травня відбудеться презентація переданих із архіву ОУН Музею Української революції 1917-1921 років особистих речей і документів Євгена Коновальця
26 травня Георгій Тука відвідає Хорватію для вивчення досвіду реінтеграції окупованих територій