українська російська англійська
Степан Кубів зустрівся з Міністром економіки Турецької Республіки Ніхатом Зейбекчі
11.05.2017 | 18:13
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

11 травня 2017 року Перший  віце-прем‘єр-міністр  – Міністр  економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів зустрівся з Міністром економіки Турецької Республіки Ніхатом Зейбекчі.

Степан Кубів подякував Туреччині за незмінну підтримку територіальної цілісності та суверенітету України та наголосив про стратегічну важливість подальшого розвитку торгівлі та економічної співпраці як у двосторонньому форматі, так із загалом у Чорноморському економічному просторі.

«Україна та Туреччина можуть суттєво збільшити товарообіг, який торік склав лише $3,15 млрд. У першу чергу варто активізувати співпрацю у аграрній сфері, інфраструктурних проектах, транспорті та сфері ІТ, де Україна має надзвичайно великий потенціал та можливості», - наголосив Степан Кубів.

Перший віце-прем‘єр-міністр України також зауважив, що слід активізувати роботу над укладенням Угоди про вільну торгівлю Україна -Туреччина.

«Укладення збалансованої та взаємовигідної Угоди про вільну торгівлю є важливою для обох наших країн, тому це має бути найвищим пріоритетом у роботі наших переговорних команд та залучених експертів», - зазначив Степан Кубів.

На зустрічі також обговорювалися питання взаємного захисту інвестицій та усунення подвійного оподаткування між Україною та Туреччиною. Турецькі колеги відзначили значну зацікавленість турецького бізнесу інвестувати в Україні, розширювати взаємодію у сфері туризму, інфраструктури, транспортній сфері, галузі енергетики.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
14-16 грудня 2017 року відбудеться робочий візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Нью-Йорка