українська російська англійська
13-15 травня Степан Кубів очолить українську делегацію під час офіційного візиту до Китаю

13-15 травня 2017 року українська делегація на чолі з Першим віце-прем’єр-міністром – Міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим відвідає Китайську Народну Республіку (м.Пекін) для участі у Діалозі високого рівня Форуму міжнародного співробітництва «Один пояс, один шлях».

У рамках візиту запланована низка двосторонніх зустрічей високого рівня, зокрема,  зустріч Степана Кубіва з Віце-прем’єром Державної Ради КНР Ма Каєм. Також з Головою Державного експортно-імпортного банку КНР пані Ху Сяолань та Головою Державного банку розвитку КНР Ху Хуайбанем.

У складі офіційної української делегації від Уряду також беруть участь Перший заступник Міністра енергетики та вугільної промисловості України -  Галина Карп, заступник Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції - Віктор Довгань.

 

версія для друку
Анонси
18 грудня Голова Держенергоефективності планує взяти участь у підписанні Меморандуму щодо співпраці України та Португалії у відновлюваній енергетиці
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"