українська російська англійська
13 травня Остап Семерак з нагоди Дня екологічної освіти зустрінеться з учнями-переможцями міжнародних конкурсів та олімпіад
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

13 травня Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак  з нагоди Дня екологічної освіти зустрінеться з учнями-членами Київського відділення екологічної секції Малої Академії Наук України (МАН), серед  яких переможці  відомих міжнародних конкурсів та олімпіад.

Міністр за чашкою чаю поспілкується  зі школярами про  екологічну культуру,  їхнє бачення  майбутнього екологічної науки та професії еколога в  Україні, а також мотивацію сучасної молоді  досліджувати тему збереження довкілля та робити відкриття саме в екологічній царині.

Ці теми давно стали актуальними для учнів та студентів більшості навчальних закладів країн ЄС та США. Оскільки екологічна освіта  у світі  давно вважається однією із пріоритетних та перспективних.  

Нагадаємо, що День екологічної освіти  був започаткований 1992 року. Це свято стосується кожного, хто бере участь у просуванні ідеї захисту природи. Вперше стурбованість екологічними проблемами, до появи яких веде розвиток науково-технічного прогресу на планеті, представники світової громадськості висловили у 1972 році на міжнародній Конференції ООН з навколишнього середовища у Стокгольмі. Через 20 років, в червні 1992 року в Ріо-де-Жанейро зібралася друга подібна конференція, на якій в тому числі порушувалося питання про необхідність поширення екологічної освіти та  рекомендацій про створення  міжнародної освіти в галузі довкілля.

Дата проведення: 13 травня 2017 р.

Початок заходу:  10:30

Місце проведення:  миїв, вул.Леонтовича, 9,  Інститут біохімії ім. О. В. Палладіна НАНУ (актовий зал)

Акредитація ЗМІ: (097) 49-714-49 до 10:00 13 травня 2017 р.

 

 

 

версія для друку
Анонси
18 грудня Голова Держенергоефективності планує взяти участь у підписанні Меморандуму щодо співпраці України та Португалії у відновлюваній енергетиці
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"