українська російська англійська
Координаційний центр з питань організації діяльності медичних служб створять при Кабінеті Міністрів України
12.05.2017 | 18:20
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

Уряд 11 травня ухвалив рішення про утворення Координаційного центру з питань організації діяльності медичних служб сил оборони та органів і закладів охорони здоров’я.

Координаційний центр утворюється з метою координації на стратегічному рівні організації діяльності медичних служб сил оборони та органів і закладів охорони здоров’я.

Діяльність Координаційного центру спрямована на надання медичної допомоги (у тому числі із залученням органів і закладів охорони здоров’я) військовослужбовцям Збройних Сил України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державної спеціальної служби транспорту, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також правоохоронних та розвідувальних органів, в частині залучення їх до виконання завдань з оборони держави, а також населенню.

Координаційний центр буде основним тимчасовим консультативно-дорадчим органом при Кабінеті Міністрів України для організації діяльності медичних служб сил оборони та органів і закладів охорони здоров’я.

Створення Центру також спрямоване на виконання завдань, визначених оперативною ціллю 4.2 Стратегічного оборонного бюлетеня України. Так, Координаційний центр забезпечуватиме якісну реалізацію Матриці СОБ в частині побудови медичного забезпечення для надання належної медичної підтримки всім завданням сил оборони відповідно до поставлених завдань та строків.

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
31 травня у Києві Держенергоефективності проводитиме конференцію на тему «Реалії енергоефективного розвитку України»
30 травня в Маріуполі відкриється дискусійна платформа «Закон Меган» як складова системи захисту дітей в Україні»
26 та 29 травня у Міністерстві фінансів відбудуться публічні обговорення проекту Плану дій реформування митниці
29 травня відбудеться чергове засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
29 травня відбудеться прес-конференція з нагоди старту п’ятирічного проекту SATREPS, що фінансується Урядом Японії
28 травня - інтерв'ю заступника Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгія Туки
27 травня відбудеться презентація переданих із архіву ОУН Музею Української революції 1917-1921 років особистих речей і документів Євгена Коновальця
26 травня Георгій Тука відвідає Хорватію для вивчення досвіду реінтеграції окупованих територій