українська російська англійська
Координаційний центр з питань організації діяльності медичних служб створять при Кабінеті Міністрів України
12.05.2017 | 18:20
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

Уряд 11 травня ухвалив рішення про утворення Координаційного центру з питань організації діяльності медичних служб сил оборони та органів і закладів охорони здоров’я.

Координаційний центр утворюється з метою координації на стратегічному рівні організації діяльності медичних служб сил оборони та органів і закладів охорони здоров’я.

Діяльність Координаційного центру спрямована на надання медичної допомоги (у тому числі із залученням органів і закладів охорони здоров’я) військовослужбовцям Збройних Сил України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, Державної спеціальної служби транспорту, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також правоохоронних та розвідувальних органів, в частині залучення їх до виконання завдань з оборони держави, а також населенню.

Координаційний центр буде основним тимчасовим консультативно-дорадчим органом при Кабінеті Міністрів України для організації діяльності медичних служб сил оборони та органів і закладів охорони здоров’я.

Створення Центру також спрямоване на виконання завдань, визначених оперативною ціллю 4.2 Стратегічного оборонного бюлетеня України. Так, Координаційний центр забезпечуватиме якісну реалізацію Матриці СОБ в частині побудови медичного забезпечення для надання належної медичної підтримки всім завданням сил оборони відповідно до поставлених завдань та строків.

 

версія для друку
Анонси
26 вересня відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії "А"
25 вересня - брифінг Володимира Омеляна на тему: "Реформування залізниці, розвиток ПрАТ "Київ-Дніпровське МППЗТ"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
25 вересня Павло Петренко зустрінеться з представниками Американської торговельної палати в Україні
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях