українська російська англійська
Уряд формує 5-річну програму реконструкції доріг, що дозволить відновити українські автошляхи, - Володимир Гройсман
12.05.2017 | 20:35
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Кабінет Міністрів України формує 5-річну програму реконструкції доріг, що дозволить забезпечити високу якість виконання дорожніх робіт та відновити українські автошляхи. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Зараз дуже важливоякість [дорожніх робіт], важливо, щоби привести до відповідальності тих, хто минулого року проводив роботи і був безвідповідальний і неефективний, і щоби на 5 років побудували серйозну програму [реконструкції та будівництва доріг], оскільки ми як Уряд переходимо на середньострокове бюджетне планування", - наголосив Глава Уряду.

Він зауважив, що сьогодні максимально по усій країні ведуться роботи на дорогах. Прем’єр-міністр зауважив, що особисто оглядав, як ведуть ремонтні роботи у різних місцях. За його словами, обсяг і якість робіт у містах та областях країни різниться, зважаючи на якість організації таких робіт місцевою владою.

У цьому контексті Прем’єр-міністр наголосив, що необхідні ресурси і кошти для ремонту доріг сьогодні на місцях є та підкреслив необхідність забезпечення високої якості дорожніх робіт. Так, від перевиконання митних надходжень вдалося консолідувати додаткових 4 млрд грн на місцеві дороги і передати обласним адміністраціям.

"Я буду вимагати якісної роботи, ми будемо здійснювати якісний контроль і я би дуже хотів, щоби ті, хто або вкрали, або мають недоліки у своїй роботі, понесли відповідальність, аж до кримінальної", - наголосив він.

Володимир Гройсман підкреслив, що корупція на ремонті доріг є неприпустимою. За наявною інформацією, сьогодні в країні працює система "відкатів", що сягає до 7%. У цьому контексті Прем’єр-міністр заявив, що буде звертатися до Національного антикорупційного бюро проаналізувати, "хто збирає кошти в областях та як їх переводять в готівку".

Також створено інспекцію, яка моніторить хід та якість виконання дорожніх робіт, зазначив він. Говорячи про ремонтні роботи, що були виконані минулого року, Володимир Гройсман зауважив, що було виявлено 30% браку, а виконавців цих робіт змушено почати відновлення та ліквідацію виявлених недоліків за власний кошт.

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
31 травня у Києві Держенергоефективності проводитиме конференцію на тему «Реалії енергоефективного розвитку України»
30 травня в Маріуполі відкриється дискусійна платформа «Закон Меган» як складова системи захисту дітей в Україні»
26 та 29 травня у Міністерстві фінансів відбудуться публічні обговорення проекту Плану дій реформування митниці
29 травня відбудеться чергове засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
29 травня відбудеться прес-конференція з нагоди старту п’ятирічного проекту SATREPS, що фінансується Урядом Японії
28 травня - інтерв'ю заступника Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгія Туки
27 травня відбудеться презентація переданих із архіву ОУН Музею Української революції 1917-1921 років особистих речей і документів Євгена Коновальця
26 травня Георгій Тука відвідає Хорватію для вивчення досвіду реінтеграції окупованих територій