українська російська англійська
Уряд формує 5-річну програму реконструкції доріг, що дозволить відновити українські автошляхи, - Володимир Гройсман
12.05.2017 | 20:35
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Кабінет Міністрів України формує 5-річну програму реконструкції доріг, що дозволить забезпечити високу якість виконання дорожніх робіт та відновити українські автошляхи. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Зараз дуже важливоякість [дорожніх робіт], важливо, щоби привести до відповідальності тих, хто минулого року проводив роботи і був безвідповідальний і неефективний, і щоби на 5 років побудували серйозну програму [реконструкції та будівництва доріг], оскільки ми як Уряд переходимо на середньострокове бюджетне планування", - наголосив Глава Уряду.

Він зауважив, що сьогодні максимально по усій країні ведуться роботи на дорогах. Прем’єр-міністр зауважив, що особисто оглядав, як ведуть ремонтні роботи у різних місцях. За його словами, обсяг і якість робіт у містах та областях країни різниться, зважаючи на якість організації таких робіт місцевою владою.

У цьому контексті Прем’єр-міністр наголосив, що необхідні ресурси і кошти для ремонту доріг сьогодні на місцях є та підкреслив необхідність забезпечення високої якості дорожніх робіт. Так, від перевиконання митних надходжень вдалося консолідувати додаткових 4 млрд грн на місцеві дороги і передати обласним адміністраціям.

"Я буду вимагати якісної роботи, ми будемо здійснювати якісний контроль і я би дуже хотів, щоби ті, хто або вкрали, або мають недоліки у своїй роботі, понесли відповідальність, аж до кримінальної", - наголосив він.

Володимир Гройсман підкреслив, що корупція на ремонті доріг є неприпустимою. За наявною інформацією, сьогодні в країні працює система "відкатів", що сягає до 7%. У цьому контексті Прем’єр-міністр заявив, що буде звертатися до Національного антикорупційного бюро проаналізувати, "хто збирає кошти в областях та як їх переводять в готівку".

Також створено інспекцію, яка моніторить хід та якість виконання дорожніх робіт, зазначив він. Говорячи про ремонтні роботи, що були виконані минулого року, Володимир Гройсман зауважив, що було виявлено 30% браку, а виконавців цих робіт змушено почати відновлення та ліквідацію виявлених недоліків за власний кошт.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
14-16 грудня 2017 року відбудеться робочий візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Нью-Йорка