українська російська англійська
Уряд формує 5-річну програму реконструкції доріг, що дозволить відновити українські автошляхи, - Володимир Гройсман
12.05.2017 | 20:35
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Кабінет Міністрів України формує 5-річну програму реконструкції доріг, що дозволить забезпечити високу якість виконання дорожніх робіт та відновити українські автошляхи. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Зараз дуже важливоякість [дорожніх робіт], важливо, щоби привести до відповідальності тих, хто минулого року проводив роботи і був безвідповідальний і неефективний, і щоби на 5 років побудували серйозну програму [реконструкції та будівництва доріг], оскільки ми як Уряд переходимо на середньострокове бюджетне планування", - наголосив Глава Уряду.

Він зауважив, що сьогодні максимально по усій країні ведуться роботи на дорогах. Прем’єр-міністр зауважив, що особисто оглядав, як ведуть ремонтні роботи у різних місцях. За його словами, обсяг і якість робіт у містах та областях країни різниться, зважаючи на якість організації таких робіт місцевою владою.

У цьому контексті Прем’єр-міністр наголосив, що необхідні ресурси і кошти для ремонту доріг сьогодні на місцях є та підкреслив необхідність забезпечення високої якості дорожніх робіт. Так, від перевиконання митних надходжень вдалося консолідувати додаткових 4 млрд грн на місцеві дороги і передати обласним адміністраціям.

"Я буду вимагати якісної роботи, ми будемо здійснювати якісний контроль і я би дуже хотів, щоби ті, хто або вкрали, або мають недоліки у своїй роботі, понесли відповідальність, аж до кримінальної", - наголосив він.

Володимир Гройсман підкреслив, що корупція на ремонті доріг є неприпустимою. За наявною інформацією, сьогодні в країні працює система "відкатів", що сягає до 7%. У цьому контексті Прем’єр-міністр заявив, що буде звертатися до Національного антикорупційного бюро проаналізувати, "хто збирає кошти в областях та як їх переводять в готівку".

Також створено інспекцію, яка моніторить хід та якість виконання дорожніх робіт, зазначив він. Говорячи про ремонтні роботи, що були виконані минулого року, Володимир Гройсман зауважив, що було виявлено 30% браку, а виконавців цих робіт змушено почати відновлення та ліквідацію виявлених недоліків за власний кошт.

 

версія для друку
Анонси
17 жовтня відбудеться прес-конференція Міністра освіти і науки України та Міністра національної освіти Республіки Польща
19 жовтня відкриття Міжнародного Форуму "Креативна Україна"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
До 25 жовтня - прийом документів на другий етап конкурсу на посаду члена НАЗК
До 23 жовтня - прийом документів на конкурс до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
До 20 листопада - прийом документів на конкурс на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"
18 жовтня - засідання Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій
18 жовтня - круглий стіл "Створення енциклопедій у сучасному інформаційному просторі"
17 жовтня - запуск нового проекту Twinning між Францією та Україною за підтримки ЄС