українська російська англійська
Володимир Гройсман про запланований візит до Ізраїлю: В центрі уваги - інноваційний досвід Ізраїлю та Угода про вільну торгівлю
12.05.2017 | 22:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час офіційного візиту до Держави Ізраїль, що відбудеться 14-16 травня, планує серед іншого обговорити питання затвердження вже до кінця цього року Угоди про зону вільної торгівлі та ознайомитися з передовим досвідом Ізраїлю в сфері інновацій. Про це він сказав в ефірі телеканалу "112 Україна". 

понеділоквівторок я відвідую з урядовою делегацією Ізраїль. У нас є низка важливих питань, які ми маємо узгодити. Я вважаю, що поїздка буде достатньо результативною з точки зору двосторонніх угод", – зазначив Прем’єр-міністр. Зокрема, буде підписано Меморандум про співробітництво між міністерствами охорони здоров’я України та Ізраїлю, узгоджено питання щодо роботи центру реабілітації воїнів АТО – Ізраїль буде надавати консультативну допомогу.

Глава Уряду повідомив, що в цілому заплановано понад два десятки заходів і найважливішізустрічі із Прем’єр-міністром Ізраїлю Беньяміном Нетаньягу, Президентом Ізраїлю Реувеном Рівлином та Спікером Кнесету Юелем Едельштейном.

"Найголовніше, я хочу поставити питання, щоб ми цього року затвердили вже остаточно Угоду про зону вільної торгівлі. У нас величезний потенціал щодо нашої двосторонньої торгівліце розвиток національної економіки, безпосередньо виробництва в Україні. Тому цей візитважливий", – наголосив Глава Уряду.

Він підкреслив, що урядову делегацію супроводжуватимуть представники бізнесу, які  вивчатимуть досвід Ізраїлю у створенні технологічних парків, застосуванні нових технологій в аграрному секторі та медицині. Цей досвід, на думку Володимира Гройсмана, дозволить створити умови виробництва конкурентного продукту в Україні.

Окрема тема розмови з керівництвом Ізраїлювизнання Голодомору геноцидом українського народу. "Це важливе питання, я думаю, що ми маємо знайти порозуміння у цьому питанні. Важливо, щоб наші українські цінності були визнані у світі. Ті трагедії, що відбувалися, мають знайти своє відображення і підтримку у всьому цивілізованому світі", – підкреслив Прем’єр-міністр.

 

версія для друку
Анонси
26 вересня відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії "А"
25 вересня - брифінг Володимира Омеляна на тему: "Реформування залізниці, розвиток ПрАТ "Київ-Дніпровське МППЗТ"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
25 вересня Павло Петренко зустрінеться з представниками Американської торговельної палати в Україні
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях