українська російська англійська
Торговельна агресія Росії є неприпустимим прикладом безчесної гри на своїх логістичних перевагах, - Степан Кубів на форумі у Пекіні
14.05.2017 | 13:23
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

Для прискорення всеохоплюючого економічного зростання важливо встановити для всіх партнерів проекту «Один пояс і шлях» чесні правила для торгівлі, вільні від протекціонізму та проявів надмірного захисту власних ринків. На цьому наголосив Перший віце-прем‘єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів у своєму виступі у рамках участі в Діалозі високого рівня Форуму міжнародного співробітництва «Один пояс, один шлях», який проходить у Пекіні (Китайcька Народна Республіка), 14 травня.

“Наявним прикладом безчесної гри на своїх логістичних перевагах та територіальній винятковості є заборона Росією руху товарів, зокрема українських, через свою територію. Це завдає не тільки шкоди нам, але й інтересам Китаю та інших учасників ініціативи і фактично знищує дух чесної і взаємовигідної торгівлі, який закладено Китаєм і його партнерами в цей геоекономічний проект”, - наголосив Степан Кубів у своїй промові.

Степан Кубів нагадав учасникам Форуму “Один пояс, один шлях”, що незаконні дії Росії негативно впливають на торгівлю та транзитний потенціал України та є прикладом необґрунтованої економічної агресії, яка порушує загальноприйняті світові правила та норми торгівлі.

“Вважаю, що ми всі разом повинні послідовно протидіяти тим абсолютно нелогічним з економічної точки зору та вкрай заполітизованим викликам, які штучно виникають на шляхах сполучень між країнами”, - додав Степан Кубів.

 

Довідково

Проект “Один пояс, один шлях” є головним напрямом зовнішньополітичної та зовнішньоекономічної політики Китаю. У глобальному вимірі проект передбачає торгове, інвестиційне та економічне співробітництво, зростання економічних показників, посилення економічних зв'язків і безперешкодної торгівлі між країнами-учасницями для збільшення переваг і вигоди  від економічної глобалізації.

Ключовими напрямками взаємодії у проекті є логістика і створення нових транспортних коридорів; валютно-фінансова сфера (зовнішнє кредитування та інвестиції); поєднання виробничих потужностей Китаю із зовнішнім попитом відповідних країн; оновлення моделі індустріального співробітництва; туризм; гуманітарна сфера.

 

 

версія для друку
Анонси
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
24 листопада нагороджуватимуть лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"
22 листопада Юрій Гримчак - у прямому ефірі на "5 каналі"