українська російська англійська
Степан Кубів зустрівся з Головою Державного експортно-імпортного банку КНР Ху Сяолань
15.05.2017 | 13:41
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

15 травня Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів зустрівся з Головою Державного експортно-імпортного банку КНР Ху Сяолань.

Степан Кубів та Ху Сяолань обговорили поточні спільні проекти України та Китаю і подальше розширення співпраці. З цією метою Степан Кубів запропонував створити кредитну раду для вибору та узгодження інвестиційних проектів, професійного опрацювання таких проектів і їх подальшої успішної реалізації.

«Вважаємо, що проекти необхідно вибирати виходячи з їх стратегічного значення для економіки та постачання найбільш конкурентоспроможних послуг і товарів.  Переконаний, що найбільший потенціал матимуть проекти у сфері АПК, інфраструктури, машинобудування, енергетики», - зазначив Степан Кубів.

Степан Кубів додав, що довіра та надійність взаємин Україна-Китай повинна базуватися на нових, успішних проектах реалізованих спільними зусиллями двох наших країн.

“Україна змінилася після Революції Гідності, це зумовлює зміни щодо майбутніх проектів, які будуть працювати на основі прозорості, чесності, та виконанні зобов’язань. Минулі складнощі мають бути подолані спільними зусиллями, однак не повинні негативно впливати на успішне майбутнє українсько-китайських взаємин, які неодмінно будуть успішними та взаємовигідними”, - наголосив Степан Кубів.

 

версія для друку
Анонси
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
До 25 жовтня - прийом документів на другий етап конкурсу на посаду члена НАЗК
До 23 жовтня - прийом документів на конкурс до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
До 20 листопада - прийом документів на конкурс на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"
19 жовтня відкриється Форум "Три роки внутрішнього переміщення: виклики та вдалі практики інтеграції"
18 жовтня - Георгій Тука у прямому ефірі на каналі ICTV
19 жовтня відкриття Міжнародного Форуму "Креативна Україна"
19 жовтня - прес-конференція на тему "Рівний доступ до освіти громадянам з Криму та Донбасу: підсумки вступної кампанії-2017 та можливості здобути середню та професійно-технічну освіту"
18 жовтня - засідання Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій
18 жовтня - круглий стіл "Створення енциклопедій у сучасному інформаційному просторі"