українська російська англійська
Степан Кубів зустрівся з Головою Державного експортно-імпортного банку КНР Ху Сяолань
15.05.2017 | 13:41
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

15 травня Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів зустрівся з Головою Державного експортно-імпортного банку КНР Ху Сяолань.

Степан Кубів та Ху Сяолань обговорили поточні спільні проекти України та Китаю і подальше розширення співпраці. З цією метою Степан Кубів запропонував створити кредитну раду для вибору та узгодження інвестиційних проектів, професійного опрацювання таких проектів і їх подальшої успішної реалізації.

«Вважаємо, що проекти необхідно вибирати виходячи з їх стратегічного значення для економіки та постачання найбільш конкурентоспроможних послуг і товарів.  Переконаний, що найбільший потенціал матимуть проекти у сфері АПК, інфраструктури, машинобудування, енергетики», - зазначив Степан Кубів.

Степан Кубів додав, що довіра та надійність взаємин Україна-Китай повинна базуватися на нових, успішних проектах реалізованих спільними зусиллями двох наших країн.

“Україна змінилася після Революції Гідності, це зумовлює зміни щодо майбутніх проектів, які будуть працювати на основі прозорості, чесності, та виконанні зобов’язань. Минулі складнощі мають бути подолані спільними зусиллями, однак не повинні негативно впливати на успішне майбутнє українсько-китайських взаємин, які неодмінно будуть успішними та взаємовигідними”, - наголосив Степан Кубів.

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
31 травня у Києві Держенергоефективності проводитиме конференцію на тему «Реалії енергоефективного розвитку України»
30 травня в Маріуполі відкриється дискусійна платформа «Закон Меган» як складова системи захисту дітей в Україні»
26 та 29 травня у Міністерстві фінансів відбудуться публічні обговорення проекту Плану дій реформування митниці
29 травня відбудеться чергове засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
29 травня відбудеться прес-конференція з нагоди старту п’ятирічного проекту SATREPS, що фінансується Урядом Японії
28 травня - інтерв'ю заступника Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгія Туки
27 травня відбудеться презентація переданих із архіву ОУН Музею Української революції 1917-1921 років особистих речей і документів Євгена Коновальця
26 травня Георгій Тука відвідає Хорватію для вивчення досвіду реінтеграції окупованих територій