українська російська англійська
Степан Кубів зустрівся з Головою Державного експортно-імпортного банку КНР Ху Сяолань
15.05.2017 | 13:41
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

15 травня Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів зустрівся з Головою Державного експортно-імпортного банку КНР Ху Сяолань.

Степан Кубів та Ху Сяолань обговорили поточні спільні проекти України та Китаю і подальше розширення співпраці. З цією метою Степан Кубів запропонував створити кредитну раду для вибору та узгодження інвестиційних проектів, професійного опрацювання таких проектів і їх подальшої успішної реалізації.

«Вважаємо, що проекти необхідно вибирати виходячи з їх стратегічного значення для економіки та постачання найбільш конкурентоспроможних послуг і товарів.  Переконаний, що найбільший потенціал матимуть проекти у сфері АПК, інфраструктури, машинобудування, енергетики», - зазначив Степан Кубів.

Степан Кубів додав, що довіра та надійність взаємин Україна-Китай повинна базуватися на нових, успішних проектах реалізованих спільними зусиллями двох наших країн.

“Україна змінилася після Революції Гідності, це зумовлює зміни щодо майбутніх проектів, які будуть працювати на основі прозорості, чесності, та виконанні зобов’язань. Минулі складнощі мають бути подолані спільними зусиллями, однак не повинні негативно впливати на успішне майбутнє українсько-китайських взаємин, які неодмінно будуть успішними та взаємовигідними”, - наголосив Степан Кубів.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
14-16 грудня 2017 року відбудеться робочий візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Нью-Йорка