українська російська англійська
Спільна історія та тісні зв'язки мають стати основою для посилення двостороннього співробітництва України та Ізраїлю, - Володимир Гройсман під час зустрічі із громадою
15.05.2017 | 19:40
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Спільна історія та тісні зв'язки мають стати основою для посилення двостороннього співробітництва України та Ізраїлю. На цьому Прем’єр-міністр Володимир Гройсман наголосив під час спілкування разом із урядовою делегацією із лідерами громад вихідців з України в Єрусалимі.

"З ким би ми не зустрічалися, у всіх є щось, що пов'язане з Україною - рідня, походження. У нас дуже тісні зв'язки, я вважаю, це треба використовувати для посилення двостороннього співробітництва", - переконаний він.

Глава українського Уряду підкреслив важливу роль громадських організацій вихідців з України в Ізраїлі у зближенні двох країн та народів і подякував за діяльність, спрямовану на збереження та популяризацію української культури в Ізраїлі.

Володимир Гройсман розповів представникам української громади про хід свого офіційного візиту до Ізраїлю та зустрічі із лідерами держави, що відбулися сьогодні. "Візит проходить у дружній, конструктивній атмосфері. Діалог – достатньо якісний, і ми націлені на поглиблення співробітництва", – зазначив він. Під час переговорів із Президентом, Прем’єр-міністром Ізраїлю та Спікером Кнесету, Глава Уряду порушував питання важливості для України визнання Ізраїлем Голодомору актом геноциду українського народу, якби таке рішення було ухвалене.

Співрозмовники також поспілкувалися про діяльність громадських, волонтерських організацій вихідців з України в Ізраїлі, а також обговорили ситуацію на Донбасі та зусилля України у протистоянні російській агресії.

 

 

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
31 травня у Києві Держенергоефективності проводитиме конференцію на тему «Реалії енергоефективного розвитку України»
30 травня в Маріуполі відкриється дискусійна платформа «Закон Меган» як складова системи захисту дітей в Україні»
26 та 29 травня у Міністерстві фінансів відбудуться публічні обговорення проекту Плану дій реформування митниці
29 травня відбудеться чергове засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
29 травня відбудеться прес-конференція з нагоди старту п’ятирічного проекту SATREPS, що фінансується Урядом Японії
28 травня - інтерв'ю заступника Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгія Туки
27 травня відбудеться презентація переданих із архіву ОУН Музею Української революції 1917-1921 років особистих речей і документів Євгена Коновальця
26 травня Георгій Тука відвідає Хорватію для вивчення досвіду реінтеграції окупованих територій