українська російська англійська
Володимир Гройсман: Має бути повага до українського паспорта, до українського туриста
16.05.2017 | 10:44
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна та Ізраїль шукатимуть спільні рішення проблеми нелегальної міграції та політичних біженців, а також усунення складнощів, з якими стикаються українці при перетині ізраїльського кордону. Про це йшлося на зустрічі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана зі Співголовою Українсько-ізраїльської міжурядової комісії з питань торговельного та економічного співробітництва, Міністром з питань охорони навколишнього середовища, Міністром у справах Єрусалима та спадщини Держави Ізраїль Зєевом Елькіним. Зустріч відбулася в рамках офіційного візиту Глави Уряду України до Держави Ізраїль.

У ході переговорів, Володимир Гройсман повідомив, що наразі фіксується збільшення кількості скарг українських громадян на дії ізраїльських служб в аеропортах Ізраїлю. Так, в квітні служби аеропорту Тель-Авіва відмовили у перетині кордону групі українських паломників, серед яких були дипломати, представники духовенства, депутати місцевих органів самоврядування, вчителі, лікарі, бізнесмени. Вони мали всі необхідні документи, проте так і не потрапили на територію Ізраїлю.

"Має бути повага до українського паспорта, до українського туриста", - підкреслив Глава українського Уряду і закликав докласти спільних зусиль для усунення цієї проблеми. З цим погодився й Зєев Елькін: "Спілкування має бути коректним", - зазначив він, наголошуючи на неприпустимості некоректного ставлення до українців.

версія для друку
Анонси
17 жовтня відбудеться прес-конференція Міністра освіти і науки України та Міністра національної освіти Республіки Польща
19 жовтня відкриття Міжнародного Форуму "Креативна Україна"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
До 25 жовтня - прийом документів на другий етап конкурсу на посаду члена НАЗК
До 23 жовтня - прийом документів на конкурс до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
До 20 листопада - прийом документів на конкурс на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"
18 жовтня - засідання Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій
18 жовтня - круглий стіл "Створення енциклопедій у сучасному інформаційному просторі"
17 жовтня - запуск нового проекту Twinning між Францією та Україною за підтримки ЄС