українська російська англійська
Володимир Гройсман: Має бути повага до українського паспорта, до українського туриста
16.05.2017 | 10:44
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна та Ізраїль шукатимуть спільні рішення проблеми нелегальної міграції та політичних біженців, а також усунення складнощів, з якими стикаються українці при перетині ізраїльського кордону. Про це йшлося на зустрічі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана зі Співголовою Українсько-ізраїльської міжурядової комісії з питань торговельного та економічного співробітництва, Міністром з питань охорони навколишнього середовища, Міністром у справах Єрусалима та спадщини Держави Ізраїль Зєевом Елькіним. Зустріч відбулася в рамках офіційного візиту Глави Уряду України до Держави Ізраїль.

У ході переговорів, Володимир Гройсман повідомив, що наразі фіксується збільшення кількості скарг українських громадян на дії ізраїльських служб в аеропортах Ізраїлю. Так, в квітні служби аеропорту Тель-Авіва відмовили у перетині кордону групі українських паломників, серед яких були дипломати, представники духовенства, депутати місцевих органів самоврядування, вчителі, лікарі, бізнесмени. Вони мали всі необхідні документи, проте так і не потрапили на територію Ізраїлю.

"Має бути повага до українського паспорта, до українського туриста", - підкреслив Глава українського Уряду і закликав докласти спільних зусиль для усунення цієї проблеми. З цим погодився й Зєев Елькін: "Спілкування має бути коректним", - зазначив він, наголошуючи на неприпустимості некоректного ставлення до українців.

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
14-16 грудня 2017 року відбудеться робочий візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Нью-Йорка