українська російська англійська
Україна зацікавлена в ізраїльських інноваціях для розвитку вітчизняної освіти і науки, - Володимир Гройман під час зустрічі із Зєевом Елькіном
16.05.2017 | 11:56
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна зацікавлена в інноваційному досвіді Держави Ізраїль для розвитку вітчизняної освіти та науки і досвіді державної і приватної підтримки новітніх науково-технічних розробок. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі із співголовою Українсько-ізраїльської міжурядової комісії з питань торговельного та економічного співробітництва, Міністром з питань охорони навколишнього середовища, Міністром у справах Єрусалиму та спадщини Держави Ізраїль Зєевом Елькіним. Зустріч відбулася у рамках офіційного візиту Глави Уряду України до Держави Ізраїль.

"Ми максимально зацікавлені в розширенні співпраці з Ізраїлем у сфері обміну досвідом державної і приватної підтримки новітніх науково-технічних розробок", - наголосив Володимир Гройсман.

Присутня на зустрічі Міністр освіти України Лілія Гриневич також відзначила, що Україні були б у нагоді розробки Ізраїлю в сфері розвитку інклюзивної освіти, вищої та середньої освіти.

У свою чергу Зєев Елькін наголосив, що "сфера освіти, як шкільної, так і вищої" є однією з найбільш перспективних сфер співробітництва наших країн. Сторони погодилися, що питання співробітництва у сфері освіти і науки має стати темою окремого візиту представників Міністерства освіти та науки України за участі ректорів українських вищих навчальних закладів та вчителів для вивчення досвіду Ізраїлю та напрацювання напрямків посилення співпраці.

 

версія для друку
Анонси
26 вересня відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії "А"
25 вересня - брифінг Володимира Омеляна на тему: "Реформування залізниці, розвиток ПрАТ "Київ-Дніпровське МППЗТ"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
25 вересня Павло Петренко зустрінеться з представниками Американської торговельної палати в Україні
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях