українська російська англійська
Україна зацікавлена в ізраїльських інноваціях для розвитку вітчизняної освіти і науки, - Володимир Гройман під час зустрічі із Зєевом Елькіном
16.05.2017 | 11:56
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Україна зацікавлена в інноваційному досвіді Держави Ізраїль для розвитку вітчизняної освіти та науки і досвіді державної і приватної підтримки новітніх науково-технічних розробок. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі із співголовою Українсько-ізраїльської міжурядової комісії з питань торговельного та економічного співробітництва, Міністром з питань охорони навколишнього середовища, Міністром у справах Єрусалиму та спадщини Держави Ізраїль Зєевом Елькіним. Зустріч відбулася у рамках офіційного візиту Глави Уряду України до Держави Ізраїль.

"Ми максимально зацікавлені в розширенні співпраці з Ізраїлем у сфері обміну досвідом державної і приватної підтримки новітніх науково-технічних розробок", - наголосив Володимир Гройсман.

Присутня на зустрічі Міністр освіти України Лілія Гриневич також відзначила, що Україні були б у нагоді розробки Ізраїлю в сфері розвитку інклюзивної освіти, вищої та середньої освіти.

У свою чергу Зєев Елькін наголосив, що "сфера освіти, як шкільної, так і вищої" є однією з найбільш перспективних сфер співробітництва наших країн. Сторони погодилися, що питання співробітництва у сфері освіти і науки має стати темою окремого візиту представників Міністерства освіти та науки України за участі ректорів українських вищих навчальних закладів та вчителів для вивчення досвіду Ізраїлю та напрацювання напрямків посилення співпраці.

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
31 травня у Києві Держенергоефективності проводитиме конференцію на тему «Реалії енергоефективного розвитку України»
30 травня в Маріуполі відкриється дискусійна платформа «Закон Меган» як складова системи захисту дітей в Україні»
26 та 29 травня у Міністерстві фінансів відбудуться публічні обговорення проекту Плану дій реформування митниці
29 травня відбудеться чергове засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
29 травня відбудеться прес-конференція з нагоди старту п’ятирічного проекту SATREPS, що фінансується Урядом Японії
28 травня - інтерв'ю заступника Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгія Туки
27 травня відбудеться презентація переданих із архіву ОУН Музею Української революції 1917-1921 років особистих речей і документів Євгена Коновальця
26 травня Георгій Тука відвідає Хорватію для вивчення досвіду реінтеграції окупованих територій