українська російська англійська
Прем'єр-міністр України обговорив із Міністром оборони Ізраїлю перспективи поглиблення військово-технічного співробітництва країн
16.05.2017 | 12:24
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та Міністр оборони Ізраїлю Авігдор Ліберман під час зустрічі в Єрусалимі обговорили можливості посилення співробітництва країн у військово-технічній сфері.

"Україна зацікавлена в розвитку взаємовигідного співробітництва з Ізраїлем у військово-технічній сфері", - наголосив Глава українського Уряду на початку зустрічі.

Прем’єр-міністр України поінформував ізраїльську сторону про ситуацію на Донбасі, зокрема про останні обстріли проросійськими бойовиками Авдіївки, унаслідок чого загинули мирні жителі. Обстріли з боку бойовиків на Донбасі не припиняються, наголосив Володимир Гройсман та підкреслив, що врегулювання ситуації на Донбасі можливо виключно шляхом імплементації російською стороною Мінських домовленостей.

У зв'язку із російською гібридною війною демократичний світ має демонструвати подальшу солідарність, наголосив Володимир Гройсман, та закликав Уряд Ізраїлю надати Україні допомогу, необхідну для забезпечення потреб вітчизняного сектору безпеки і оборони.

Україна також сподівається на тверду позицію Ізраїлю у питаннях невизнання незаконної анексії Криму та підтримки територіальної цілісності України, зауважив Глава Уряду.

Окремо він висловив зацікавленість України у досвіді Ізраїлю щодо лікування та реабілітації учасників бойових дій.

 

 

 

версія для друку
Анонси
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
24 листопада нагороджуватимуть лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"
22 листопада Юрій Гримчак - у прямому ефірі на "5 каналі"