українська російська англійська
Україна буде достойно представлена на цьогорічному Каннському кінофестивалі, - Павло Розенко
16.05.2017 | 15:05
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР УКРАЇНИ

У рамках цьогорічного Каннського фестивалю, який розпочнеться 17 травня, буде представлений фільм, - воєнна драма "Іній", - створення якого фінансувалося, в тому числі, за рахунок Держкіно України. Про це сьогодні на нараді з питань державної підтримки кінематографії повідомив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Україна поїде на Каннський кінофестиваль не з порожніми руками. В рамках фестивалю, який розпочнеться вже буквально на днях, 17 травня, буде представлений фільм, - воєнна драма "Іній", - створення якого фінансувалося, в тому числі за рахунок Держкіно України», - сказав він.

«Ми вже сьогодні маємо дуже схвальні відгуки критиків на цю роботу. Зокрема, таке впливове видання як Libération внесло фільм «Іній» до 20 фільмів, задля яких варто відвідувати кіно в 2017 році, поряд з новими стрічками Мартіна Скорсезе, Філіпа Гарреля, Лава Діаса та інших класиків», - підкреслив Віце-прем’єр .

«Тому в мене немає сумнівів, що Україна в цьому році буде достойно представлена на Каннському фестивалі. Буде зроблена і відповідна презентація Україна і презентація можливостей України у галузі кінематографії, в тому числі в рамках нового закону "Про державну підтримку кінематографії в Україні". Дуже приємно, що на черговому Каннському фестивалі нам є що показати», - наголосив Павло Розенко.

Як відомо, фільм «Іній» створений за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Литовського кіноцентру, телеканалу АРТЕ (Франція) та Польського Кіноінституту. Виробниками є кінокомпанії ІнсайтМедіа/Татофільм (Україна), Studija Kinema (Литва), КіnоЕlektron (Франція) та Donten & Lacroix Films (Польща). Загальна вартість виробництва фільму – 39 млн 900 тис грн, сума державної підтримки становить 11 млн 480 тис. грн.

У стрічці «Іній» знялися зірки світового кіно Ванесса Параді, Анджей Хира та інші.

За сюжетом, молодому литовському хлопцю Рокасу одного дня випадає несподівана можливість побувати в Україні та побачити справжню окупацію і війну. Реальність виявляється набагато жорсткішою, порівняно з романтичними уявленнями юнака.

Зйомки фільму відбувалися в районах, наближених до зони проведення АТО.

 

версія для друку
Анонси
26 вересня відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії "А"
25 вересня - брифінг Володимира Омеляна на тему: "Реформування залізниці, розвиток ПрАТ "Київ-Дніпровське МППЗТ"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
25 вересня Павло Петренко зустрінеться з представниками Американської торговельної палати в Україні
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях