українська російська англійська
Іван Руснак провів зустріч з представниками Парламенту Республіки Індонезія
17.05.2017 | 17:13
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 17травня, у Києві тимчасово виконуючий обов’язки Міністра оборони України Іван Руснак провів зустріч з делегацією Парламенту Республіки Індонезія на чолі з віце-спікером з питань політики і безпеки Ради народних представників Фадлі Зон.

Сторони обговорили питання розвитку співробітництва України та Республіки Індонезія та проведення в Україні оборонної реформи.

Іван Руснак подякував Парламенту Індонезії за всебічну підтримку України та поінформував щодо воєнно-політичної ситуації в Україні та навколо її кордонів.

«На жаль, обстановка на Сході України залишається досить складною. Російська Федерація нехтує міжнародним правом та відкрито застосовує силу проти сусідніх країн», – зазначив він.

Тимчасово виконуючий обов’язки Міністра оборони України підкреслив, що рішуча позиція міжнародної спільноти стосовно дій російського агресора є вкрай важливою для України.

За його словами, незважаючи на виклики і загрози, Україна взяла курс на проведення глибокої оборонної реформи та приведення сил оборони до стандартів армій провідних країн світу.

Як наголосив Іван Руснак, під час проведення заходів реформування основний наголос робиться на реформі управління силами безпеки і оборони України таприведення Збройних Сил України та системи їх підготовки до стандартів НАТО.

Після інформування гостей з актуальних питань сторони обговорили напрями подальшого розвитку співробітництва України та Республіки Індонезія в оборонній сфері.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"
16 грудня у Мистецькому арсеналі відбудеться презентація дитячої книги "Україна в дзеркалі Японії"
14-16 грудня 2017 року відбудеться робочий візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Нью-Йорка