українська російська англійська
Іван Руснак провів зустріч з представниками Парламенту Республіки Індонезія
17.05.2017 | 17:13
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 17травня, у Києві тимчасово виконуючий обов’язки Міністра оборони України Іван Руснак провів зустріч з делегацією Парламенту Республіки Індонезія на чолі з віце-спікером з питань політики і безпеки Ради народних представників Фадлі Зон.

Сторони обговорили питання розвитку співробітництва України та Республіки Індонезія та проведення в Україні оборонної реформи.

Іван Руснак подякував Парламенту Індонезії за всебічну підтримку України та поінформував щодо воєнно-політичної ситуації в Україні та навколо її кордонів.

«На жаль, обстановка на Сході України залишається досить складною. Російська Федерація нехтує міжнародним правом та відкрито застосовує силу проти сусідніх країн», – зазначив він.

Тимчасово виконуючий обов’язки Міністра оборони України підкреслив, що рішуча позиція міжнародної спільноти стосовно дій російського агресора є вкрай важливою для України.

За його словами, незважаючи на виклики і загрози, Україна взяла курс на проведення глибокої оборонної реформи та приведення сил оборони до стандартів армій провідних країн світу.

Як наголосив Іван Руснак, під час проведення заходів реформування основний наголос робиться на реформі управління силами безпеки і оборони України таприведення Збройних Сил України та системи їх підготовки до стандартів НАТО.

Після інформування гостей з актуальних питань сторони обговорили напрями подальшого розвитку співробітництва України та Республіки Індонезія в оборонній сфері.

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
31 травня у Києві Держенергоефективності проводитиме конференцію на тему «Реалії енергоефективного розвитку України»
30 травня в Маріуполі відкриється дискусійна платформа «Закон Меган» як складова системи захисту дітей в Україні»
26 та 29 травня у Міністерстві фінансів відбудуться публічні обговорення проекту Плану дій реформування митниці
29 травня відбудеться чергове засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
29 травня відбудеться прес-конференція з нагоди старту п’ятирічного проекту SATREPS, що фінансується Урядом Японії
28 травня - інтерв'ю заступника Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгія Туки
27 травня відбудеться презентація переданих із архіву ОУН Музею Української революції 1917-1921 років особистих речей і документів Євгена Коновальця
26 травня Георгій Тука відвідає Хорватію для вивчення досвіду реінтеграції окупованих територій