українська російська англійська
Міністр оборони України відвідав Командування центру підготовки армії Сухопутних військ США у Європі
17.05.2017 | 17:23
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 17 травня, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак відвідав командування центру підготовки 7 армії Сухопутних військ США у Європі.

Глава вітчизняного оборонного відомства ознайомився із діяльністю та умовами функціонування центру.

Перебуваючи на базі Командування підготовки 7 армії Сухопутних військ США у Європі, Степан Полторак спостерігав за військовими навчаннями за участю танкового підрозділу в мультинаціональному об’єднаному тренувальному центрі.

Командувач Командування підготовки 7 армії СВ США у Європі бригадний генерал Антоніо Агуто детально розповів Міністру оборони України генералу армії України Степану Полтораку про специфіку підготовки та ротацій, які здійснюються на базі центру у місті Графенвьор.

Міністр оборони України Степан Полторак та члени делегації оглянули матеріально-технічну базу підрозділу забезпечення засобів імітаційного та комп'ютерного моделювання та аналізу підготовки центру бойового управління дивізії у місті Хьоенфельз, ознайомилися з умовами проживання американських військовослужбовців, які проходять навчання у центрі.

Під час зустрічі також сторони обговорили питання подальшого залучення інструкторів з СВ США у Європі до тренінгів в Україні, а також питання розширення співробітництва й надалі.

версія для друку
Анонси
26 вересня відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії "А"
25 вересня - брифінг Володимира Омеляна на тему: "Реформування залізниці, розвиток ПрАТ "Київ-Дніпровське МППЗТ"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
25 вересня Павло Петренко зустрінеться з представниками Американської торговельної палати в Україні
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях