українська російська англійська
Глава Уряду на зустрічі з діловими колами: Ми стоїмо на позиціях реального сектору і захисту бізнесу
18.05.2017 | 14:42
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Кабінет Міністрів України в своїй роботі керується принципами підтримки й захисту реального сектору економіки, який виробляє національний продукт і закладає засади зміцнення економіки країни. Про це  сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з керівництвом Європейської бізнес-асоціації.

«Найважливіше, що ми можемо сказати: український Уряд стоїть на позиціях реального сектору. І під час наших зустрічей з Фіскальною службою, правоохоронними органами, регуляторними службами ми говоримо про те, що стоїмо на захисті бізнесу і робимо внутрішні реформи», - підкреслив Глава Уряду. Він подякував діловим колам за підтримку дій Уряду і зазначив, що діалог з бізнесом, який став регулярним, працює на зміцнення економічного зростання. 

Володимир Гройсман нагадав, що Уряд вже визначив пріоритети своєї роботи. «Вчора (17 травня) я презентував пенсійну реформу. Найближчим часом маємо вийти з приватизацією – для нас важливо створити правильну систему. Зараз працюємо над аграрною реформою. Фактично знаходимося на етапі завершення формування проекту реформи.  Далі секторальні реформи – освіта, охорона здоров’я», - сказав Глава Уряду.

Він звернув увагу, що Уряд готовий до ймовірного опору, який буде чинитися проведенню реформ. «За будь-яку реформу треба боротися, і ми на це налаштовані», - сказав Глава Уряду.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"