українська російська англійська
Уряд презентував проект пенсійної реформи і намагатиметься якнайшвидше її реалізувати, - Прем'єр-міністр на зустрічі з діловими колами
18.05.2017 | 15:17
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд України представив проект пенсійної реформи, яка не передбачає збільшення пенсійного віку, натомість закладає основи відновлення соціальної справедливості, збільшення пенсій та бездефіцитності бюджету Пенсійного фонду, і намагатиметься якомога швидше її реалізувати.  

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з керівництвом Європейської бізнес-асоціації. Керівники Асоціації – Томаш Фіала та Ганна Дерев’янко – відзначили актуальність урядових пропозицій та підкреслили необхідність їх втілення.   

«Жодне економічне зростання не витримає тієї (пенсійної) системи, яка у нас наразі є. Тож ми презентували проект реформи і важливо, аби ми могли швидше його реалізувати», - сказав Глава Уряду.

 

версія для друку
Анонси
26 вересня відбудеться конкурс на зайняття вакантних посад категорії "А"
25 вересня - брифінг Володимира Омеляна на тему: "Реформування залізниці, розвиток ПрАТ "Київ-Дніпровське МППЗТ"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
25 вересня Павло Петренко зустрінеться з представниками Американської торговельної палати в Україні
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях