українська російська англійська
Ігор Жданов: На Тернопільщині буде збережено біатлонну базу в Підгородньому та її профільну діяльність
19.05.2017 | 09:24
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

18 травня під час робочої поїздки на Тернопільщину Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов провів виїзну нараду щодо відновлення роботи біатлонної бази ФСТ ”Колос”, яка розташована у с. Підгороднє Тернопільської області.

До останнього часу навколо спортивного об’єкта виникали конфліктні ситуації, що призвело до його незадовільного стану та зупинки тренувального процесу. Тож, за посередництва Міністерства молоді та спорту, разом з очільником області Степаном Барною, представниками ФСТ, спортивні функціонери шукали оптимальні шляхи розв’язання накопичених проблем. Зокрема, виїзна нарада у Підгородньому стала продовженням попередніх домовленостей, досягнутих на нараді у Києві, що пройшла під головуванням Міністра.

«Тернопільська школа біатлону виховала для України видатну спортсменку, олімпійську чемпіонку Олену Підгрушну, призера етапів кубка світу Дмитра Підручного, молоду і перспективну біатлоністку Анастасію Меркушину. І ця добра традиція не повинна перериватися», - зауважив Ігор Жданов.

Після тривалих дискусій було досягнуто компромісного рішення, що має на меті забезпечити відновлення повноцінного функціонування бази у Підгородньому та подальший розвиток знаменитої Тернопільської біатлонної школи.

За словами Міністра, він разом з Федерацією біатлону України та Тернопільською ОДА схвалив рішення обласної організації ФСТ «Колос» про передачу бази у Підгородньому до державної власності, у державний Центр олімпійської підготовки з біатлону. Таким чином буде збережено базу та її профільну діяльність.

Напрацьовано стратегічний план модернізації бази, який з наступного року буде втілюватися об’єднаними зусиллями місцевої влади, Міністерства та за допомогою інструментів Державного фонду регіонального розвитку. Наразі дані доручення відновити енергопостачання на базі, щоб якнайшвидше розпочати тренувальний процес.

«Нашим спільним завданням було зберегти і розвивати біатлон на Тернопільщині. Переконаний, ми вийшли на правильний шлях. Вдячний всім за розуміння, підтримку та готовність іти на компроміси в інтересах українського спорту», - зауважив Ігор Жданов, підсумовуючи результат наради.

 

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
31 травня у Києві Держенергоефективності проводитиме конференцію на тему «Реалії енергоефективного розвитку України»
29 травня з робочим візитом Львівщину відвідає Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик
30 травня в Маріуполі відкриється дискусійна платформа «Закон Меган» як складова системи захисту дітей в Україні»
26 та 29 травня у Міністерстві фінансів відбудуться публічні обговорення проекту Плану дій реформування митниці
29 травня відбудеться чергове засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
29 травня відбудеться прес-конференція з нагоди старту п’ятирічного проекту SATREPS, що фінансується Урядом Японії
28 травня - інтерв'ю заступника Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгія Туки
29 травня відбудеться прес-конференція на тему: "Міжнародний день здорового травлення: як харчуються українці?".