українська російська англійська
19 травня - круглий стіл "Стан та перспективи розвитку державних електронних інформаційних ресурсів"

19 травня за участю Державного секретаря Кабінету Міністрів України Володимира Бондаренка відбудеться круглий «Стан та перспективи розвитку державних електронних інформаційних ресурсів».

Під час заходу буде представлений  аналітичний звіт «Стан та перспективи розвитку державних електронних інформаційних ресурсів».

Учасники  круглого столу також обговорять питання розвитку електронної взаємодії державних реєстрів на прикладі Міністерства юстиції України та розвитку єдиного державного демографічного реєстру та розповсюдження УНЗР (унікального номера запису в реєстрі) Державної міграційної служби.

У круглому столі візьмуть участь заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Павло Мороз, в.о. директора Офісу Демократії та Е-Врядування USAID в Україні Гарт Уїлліс, Голова Державного агентства з питань електронного урядування Олександр Риженко, Перший заступник Голови Державного агентства з питань електронного урядування Олексій Вискуб, Голова Державної міграційної служби Максим Соколюк.

Трансляція заходу:

https://www.youtube.com/watch?v=uJXXz4RmTW8

 

версія для друку
Анонси
24 листопада в Украерорусі презентують новий сучасний диспетчерський тренажер
До 15 грудня продовжено прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
23 листопада відбудеться конференція "Україна на шляху децентралізації освіти", в якій візьме участь Лілія Гриневич
23 листопада в МОН відбудеться круглий стіл "Перспективи поширення програми "Спорт заради розвитку" в Україні"
23 листопада брифінг Володимира Омеляна та голови Моніторингового комітету у сфері ефективності використання державних коштів та майна при Мінінфраструктури
23 листопада - засідання комітету доступності при Мінрегіоні
23 листопада - IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум "Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості"
22 листопада Юрій Гримчак - у прямому ефірі на "5 каналі"