українська російська англійська
19 травня - круглий стіл "Стан та перспективи розвитку державних електронних інформаційних ресурсів"

19 травня за участю Державного секретаря Кабінету Міністрів України Володимира Бондаренка відбудеться круглий «Стан та перспективи розвитку державних електронних інформаційних ресурсів».

Під час заходу буде представлений  аналітичний звіт «Стан та перспективи розвитку державних електронних інформаційних ресурсів».

Учасники  круглого столу також обговорять питання розвитку електронної взаємодії державних реєстрів на прикладі Міністерства юстиції України та розвитку єдиного державного демографічного реєстру та розповсюдження УНЗР (унікального номера запису в реєстрі) Державної міграційної служби.

У круглому столі візьмуть участь заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Павло Мороз, в.о. директора Офісу Демократії та Е-Врядування USAID в Україні Гарт Уїлліс, Голова Державного агентства з питань електронного урядування Олександр Риженко, Перший заступник Голови Державного агентства з питань електронного урядування Олексій Вискуб, Голова Державної міграційної служби Максим Соколюк.

Трансляція заходу:

https://www.youtube.com/watch?v=uJXXz4RmTW8

 

версія для друку
Анонси
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
З 18 вересня по 2 жовтня 2017 року - прийом документів для участі у конкурсі з відбору кандидатів на посаду члена НАЗК
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
22-23 вересня День Сіверського Дінця - головної водної артерії Східної України
20-22 вересня Костянтин Ващенко візьме участь у IX щорічних Рішельєвських академічних читаннях
30 серпня -21 вересня - конкурс на посаду директора державного навчально-наукового закладу післядипломної освіти "Дипломатична академія України ім. Геннадія Удовенка при МЗС"
21 вересня відбудеться прес-брифінг "Зміни, що рятують життя: нові кроки у боротьбі з інфарктами в Україні"
21 вересня - прес-конференція Лева Парцхаладзе
21 вересня - установчі збори щодо формування нового складу громадської ради при Держводагентстві