українська російська англійська
23 червня - семінар щодо розвитку відновлюваної енергетики в Одеській області
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

Економічні переваги реалізації проектів з виробництва «чистої» енергії в Одесі та Одеській області, джерела їхнього фінансування, державну підтримку та ще низку актуальних питань презентуватимуть представники Держенергоефективності та експерти під час семінару «Поширення досвіду заміщення газу альтернативними видами палива та розвитку сфери відновлюваної енергетики», який відбудеться 23 червня в Одесі.

Захід такого характеру проводиться за ініціативи Держенергоефективності та за підтримки Українсько-данського енергетичного центру і стане завершальним у циклі інформаційно-роз’яснювальних семінарів в регіонах України.  

Перед початком семінару відбудеться огляд модульної твердопаливної котельні, яка використовує в якості палива пелети з лушпиння соняшника та забезпечує теплом Одеський обласний центр психічного здоров’я. Щороку така котельня заміщуватиме до 300 т м3 газу.

Мета – продемонструвати переваги проектів з виробництва енергії «не з газу» та переконати місцеві громади у тому, що за цими проектами – економічне зміцнення міст та регіону загалом.

Ключові питання семінару:

·        Особливості виробництва теплової та електричної енергії з альтернативних джерел;

·        Гарантії від держави та економічні стимули.

·        Джерела фінансування «зелених» проектів.

·        Міжнародний досвід.

Основні спікери семінару:

·        Сергій Савчук – Голова Держенергоефективності

·        Максим Степанов – Голова Одеської обласної державної адміністрації

·        Анатолій Урбанський – Голова Одеської обласної ради

·        Андерс Крістенсен – головний радник Українсько-Данського енергетичного центру.

Крім того, перед семінаром заплановано проведення прес-конференції Голови Держенергоефективності Сергія Савчука в приміщенні Одеської облдержадміністрації.

Час та місце проведення:

-        09:30-10:30 - огляд твердопаливної котельні та брифінг (м. Одеса, пр. Шевченка, 4 – вул. Академіка Воробйова, 9.)

-        11:00-12:00 – прес-конференція  у сесійній залі Одеської ОДА (м. Одеса, пр. Шевченка, 4)

-        11:30-14:45 – семінар у сесійній залі Одеської ОДА (м. Одеса, пр. Шевченка, 4).

Організатори заходу: Держенергоефективності, Одеська обласна державна адміністрація та обласна рада, Одеська міська рада, Українсько-данський  енергетичний центр.

Програма семінару за посиланням: http://saee.gov.ua/sites/default/files/ODESSA_23_06_2017_2_0.pdf

Участь у семінарі безкоштовна! Запрошуємо до участі у заході представників органів влади, профільних асоціацій, міжнародних експертів, виробників теплової та електричної енергії із відновлюваних джерел енергії, потенційних інвесторів, представників агрохолдингів та компаній, а також всіх зацікавлених.

Для реєстрації на семінари необхідно заповнити форму за посиланням: https://goo.gl/forms/AwXSaIynVFmGv30l2.

У разі виникнення додаткових питань, звертайтесь до Анни Жукової (Департамент відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива Держенергоефективності) за тел.: (044) 590-54-09 та e-mail: saee5905409@gmail.com.

Акредитація ЗМІ на огляд котельні, прес-конференцію та семінар відбувається до 17:30 22 червня за тел.: 097-59-67-088, (044) 590-59-65 та saeepressa@gmail.com.

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 липня відзначатимуть Міжнародний день Дністра
2 липня відбудуться заходи з відзначення 25-ї річниці Військово-Морських Сил ЗС України
30 червня - кінцевий строк подачі пропозицій щодо закупівлі послуг на розробку веб-порталу з питань європейської інтеграції
30 червня - проведення Міжвідомчої комісії з узгодження режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ на липень 2017 року
29 червня відбудеться відкриття Технічної сесії 21-ої Генеральної Асамблеї Внутрішньо-європейської організації податкових адміністрацій
29 червня відзначатимуть Міжнародний День Дніпра
28 червня відбудеться флеш-моб до Дня Конституції України за участі Міністра юстиції України
27-28 червня Павло Клімкін здійснить робочий візит до Італійської Республіки
26-27 червня у Німеччині Голова Держенергоефективності представить інвестиційний потенціал відновлюваної енергетики України