українська російська англійська
Павло Розенко та Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба обговорили реформу системи догляду та виховання дітей
11.08.2017 | 14:57
СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко та Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба обговорили питання реалізації Плану заходів з реалізації першого етапу виконання Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017-2026 роки.

На зустрічі також були присутні Директор Представництва Світового Конґресу Українців в Україні Сергій Касянчук, координатор проектів Конґресу Українців Канади Джон Голюк та керівник проектів Інституту суспільно-економічних досліджень Маріанна Онуфрик.

«Прийнята стратегія реформування системи інституційного догляду та виховання дітей - це реальна реформа, це реальна перспектива розвитку нашої держави і один із потужних моментів інтеграції України у світовий простір», - сказав Павло Розенко у ході зустрічі.

Очевидно, що в процесі реалізації плану заходів надзвичайно важливе завдання - побороти міфи і упередження, які існують навколо процесу деінституалізації. «Нам потрібно боротися з міфам і упередженнями навколо цього питання. Адже мета деінституалізації – не закриття, не злам чогось, а навпаки – це створення нових умов і можливостей для кожної дитини», - наголосив Павло Розенко.

Учасники зустрічі акцентували увагу на обговоренні механізмів реалізації та координації виконання відповідного плану заходів.

 

версія для друку
Анонси
19 жовтня - прес-конференція щодо розвитку і досягнень українсько-корейського співробітництва
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
До 25 жовтня - прийом документів на другий етап конкурсу на посаду члена НАЗК
До 23 жовтня - прийом документів на конкурс до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
До 20 листопада - прийом документів на конкурс на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"
19 жовтня відкриється Форум "Три роки внутрішнього переміщення: виклики та вдалі практики інтеграції"
18 жовтня МОН проведуть прес-конференцію щодо Умов вступу до ВНЗ на 2018 рік
18 жовтня - Георгій Тука у прямому ефірі на каналі ICTV
19 жовтня відкриття Міжнародного Форуму "Креативна Україна"
19 жовтня - прес-конференція на тему "Рівний доступ до освіти громадянам з Криму та Донбасу: підсумки вступної кампанії-2017 та можливості здобути середню та професійно-технічну освіту"
18 жовтня - засідання Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій