українська російська англійська
26-28 вересня Уповноважені урядів України та Угорщини з питань водного господарства розглянуть актуальний стан справ на прикордонних водах
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ВОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

Українську делегацію очолить Ірина Овчаренко, Уповноважений Кабінету Міністрів України з виконання Угоди між Урядом України та Урядом Угорської Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах, Голова Держводагентства.

Угорську делегацію очолить Петер Ковач, Уповноважений Уряду Угорщини з виконання Угоди між Урядом Угорської Республіки та Урядом України з питань водного господарства на прикордонних водах, Голова Департаменту управління річковими басейнами та охорони вод Міністерства внутрішніх справ Угорщини.

Під час заходу планується розглянути актуальний стан співпраці між Україною та Угорською Республікою в галузі водного господарства на прикордонних водах за період 2016-2017 років та стан виконання рішень попередньої наради Уповноважених Урядів України та Угорщини.

Зокрема, будуть обговорюватись питання щодо співпраці на прикордонних водах, протипаводкового захисту, стану реалізації Спільної Українсько-Угорської протипаводкової програми; поводження з твердими побутовими відходами в басейні Верхньої Тиси, а також спільні українсько-угорські проекти, які пропонуються до подання на конкурс заявок у рамках програм транскордонного співробітництва Європейської комісії та інших міжнародних джерел фінансування.

Довідково: українсько-угорське співробітництво на прикордонних водах здійснюється на підставі Угоди між Урядом України та Урядом Угорської Республіки з питань водного господарства на прикордонних водах, що була укладена 11 листопада 1997 року з метою забезпечення раціонального використання прикордонних вод, поліпшення їхньої якості та охорони від забруднення.

Місце проведення: Київська область, Вишгородський район, 1000 метрів від Київської ГЕС у напрямку с. Хотянівка, готельний комплекс «Sobi club».

Акредитація ЗМІ до 16:00 27.09.2017 за тел. (044) 246-71-40, відділ зв’язків з громадськістю та документообігу Держводагентства, e-mail: scwm@scwm.gov.ua

 

версія для друку
Анонси
17 жовтня відбудеться прес-конференція Міністра освіти і науки України та Міністра національної освіти Республіки Польща
19 жовтня відкриття Міжнародного Форуму "Креативна Україна"
До 28 жовтня - прийом документів на конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради ПАТ "Магістральні газопроводи України"
До 25 жовтня - прийом документів на другий етап конкурсу на посаду члена НАЗК
До 23 жовтня - прийом документів на конкурс до Офісу реформ Кабінету Міністрів України
До 20 листопада - прийом документів на конкурс на посади незалежних членів наглядової ради ПАТ "Українська залізниця"
18 жовтня - засідання Наукового комітету Національної ради України з питань розвитку науки і технологій
18 жовтня - круглий стіл "Створення енциклопедій у сучасному інформаційному просторі"
17 жовтня - запуск нового проекту Twinning між Францією та Україною за підтримки ЄС