українська російська англійська
Вступне слово Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана на засіданні Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року
15.11.2017 | 15:22
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

ГРОЙСМАН В.Б. – Доброго дня, шановні колеги!

Хочу розпочати засідання Уряду зі слів вдячності українському Парламенту, особисто Голові Верховної Ради України, народним депутатам, які вчора ухвалили низку законів, і в першому читанні – бюджет країни на 2018 рік.

Бюджет є абсолютно збалансованим. Бюджет економічного зростання. І ми передбачаємо, що наступного року ми зможемо досягти зростання більше, ніж у 3%.

Якщо нам вдасться в подальшому приймати різні необхідні закони щодо розвитку національної економіки, ми можемо перевершити це зростання вже в наступному році, і люди швидше відчують якісні зміни в своєму житті.

Дуже важливо, що ми провели дуже, я б сказав, відкриту дискусію з українським Парламентом. Ми вчасно внесли бюджет, ще у вересні, до Парламенту і працювали над тим, щоб підготувати його до першого читання.

Дякую всій команді Уряду за якісне опрацювання цього документа! Дякую комітетам і депутатам за те, що ми спільно змогли підготувати якісно до першого читання цей законопроект!

Дуже важливо, щоб ми не відкладали на потім ті рішення, які маємо приймати вчасно. І я б поставив зараз питання про те, що, бюджет на 2018 рік було ухвалено в першій декаді, тобто до 10 грудня 2017 року.

Це буде чи не вперше абсолютно прогнозовано, якісно. Це дасть можливість усім адаптувати свою роботу, починаючи з 1 січня 2018 року. І саме головне – ми маємо бути передбачувані. Ми не маємо робити "під ялинку" жодних сюрпризів, а маємо заздалегідь і вчасно приймати ті рішення, які необхідні.

Тому я хотів би зараз доручити команді Уряду, Мінфіну спільно з колегами, Першому віце-прем’єр-міністру, Міністру Кабінету Міністрів: доопрацювати, організувати роботу з доопрацювання з урахуванням зауважень, які були висловлені народними депутатами, законопроекту до другого читання в першій декаді, тобто з 1 по 10 грудня, в той пленарний тиждень, який відбудеться в ці дати.

Хочу підкреслити, що це є надважливим пріоритетом. І хотів би, щоб ми дуже серйозно поставилися до підготовки бюджету на 2018 рік.

Хочу ще раз подякувати коаліції, позакоаліційним депутатам, групам, які підтримали закон. Я навіть скажу, це "Блок Петра Порошенка", "Народний фронт", "Радикальна фракція" Олега Ляшка; "Воля народу", група "Відродження" і також позафракційні народні депутати. Насправді я чув вчора під час виступів депутатів багато конструктивних пропозицій,  але були і ті, які абсолютно не мають нічого спільного з реальністю. Я думаю, що ми за ці два тижні доведемо всім, що цей бюджет є якісним, який буде впливати на позитивний розвиток національної економіки.

Тому ще раз дякую коаліції, Голові Парламенту, Президенту за підтримку цього надважливого рішення!

Наступне питання, якому я хотів би сьогодні приділити увагу, – це питання доріг в Україні. Згадую, що одразу після призначення Прем’єр-міністром України в перші дні своєї роботи я проголосив, що для нас є надзвичайно важливим, і пообіцяв, що ми будемо відновлювати українські дороги. Дороги, які не ремонтувалися десятиріччями, і ми фактично змогли організувати по всій країні сьогодні масштабний капітальний ремонт, реконструкцію і відновлення українських доріг.

Хочу підкреслити, що в 2016 році це був тільки початок цієї роботи, в 2017 році ми вже збільшили обсяги, в 2018-му і наступних роках це залишається нашим пріоритетом.

Я обіцяв, що ми будемо ремонтувати і відновлювати дороги. Хочу сказати, що я вчергове дотримуюсь своєї обіцянки.

Зараз я би хотів продемонструвати один з роликів, який, якщо ви пам'ятаєте, раніше я демонстрував ролик, в якому стані знаходяться українські дороги.

Сьогодні я теж хотів би продемонструвати ролик, що нам вдалося вже зробити станом на даний момент. Прошу його продемонструвати.

(відеоролик)

ГРОЙСМАН В.Б. – Я намагаюся дуже об'єктивно дивитися на стан справ. Я розумію, що ще дуже далеко до того, щоб ми говорили про те, що ми повністю змінили ситуацію в дорожньому господарстві, але наголошую на тому, що ми дійдемо до кожного куточка нашої прекрасної країни і відбудуємо, відновимо українські дороги. Нам потрібен час, і з кожним роком українські громадяни, і я це обіцяю, будуть відчувати, що ситуація продовжує змінюватися, а обсяги та якість стають кращими.

Зараз ми вже фактично завершуємо сезон ремонту доріг. Є така можливість, щоб підвести відповідні підсумки. Я пропонував би, щоб ми затвердили порядок денний і розпочали з інформації, звіту керівника Укравтодору С.Новака. Немає заперечень? Прошу до виступу.

 

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"