українська російська англійська
21 листопада Мінрегіон та громадські організації підпишуть Меморандум щодо розробки концепції публічного управління в будівництві
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

21 листопада у Мінрегіоні відбудеться підписання Меморандуму про співпрацю у розробці та реалізації Концепції публічного управління у галузі будівництва.

Його підпишуть Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ в особі заступника Міністра з питань будівництва Лева Парцхаладзе та GIZ, Офіс ефективного регулювання (BRDO), IDLO, Конфедерація будівельників України, Будівельна палата України, Національна спілка архітекторів України та Інститут архітектури, урбаністики та регіоналістики НСАУ, ДП «ДІПРОМІСТО», ДП «УкрНДІпроцивільбуд», громадська організація «Разом проти корупції» в особі їх представників.

Концепція буде містити основні принципи впровадження електронного урядування у містобудівну діяльність. Її впровадження дозволить удосконалити процеси управління, спрощення та прискорення дозвільних процедур у будівництві, зменшити корупційні ризики та покращити інвестиційний клімат.

Місце проведення заходу: велика зала Мінрегіону (вул. В.Житомирська, 9, 4-й поверх).

Початок заходу: 11:00

Акредитація представників ЗМІ за тел: ‎(044) 590-47-96 або поштою press@minregion.gov.ua  до 20 листопада 18:00. Обов’язково треба мати при собі журналістське посвідчення.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"