українська російська англійська
28 листопада Голова Держпродспоживслужби Володимир Лапа візьме участь у нараді ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві за підсумками роботи за 9 місяців
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

28 листопада відбудеться нарада за результатами діяльності Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві за 9 місяців 2017 року.

Участь у заході візьмуть: Голова Держпродспоживслужби України Володимир Лапа, начальник ГУ Держпродспоживслужби м. Києва Олег Рубан, Голова Громадської ради при Держпродспоживслужбі Віталій Башинський, представники інститутів громадського суспільства.

Про результати роботи звітуватимуть: у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарії - Перший заступник начальника ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві Олександр Овчаренко;  у сфері захисту прав споживачів  - заступник начальника ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві Данило Мавлянов.

З метою посилення боротьби з недобросовісними виробниками та фальсифікованою продукцією Держпродспоживслужба м. Києва залучатиме до співпраці громадські організації: «Громадський контроль захисту прав споживачів», Всеукраїнську асоціацію захисту прав споживачів «Споживча довіра», Всеукраїнську громадську організацію «Союзу споживачів України».

У рамках наради також будуть підбиті підсумки пілотного проекту процедури відеофіксації під час проведення заходів державного нагляду та контролю.

Початок заходу: 15:00.

Місце проведення: м. Київ, вул. Некрасовська, 10/8.

Телефон для довідок: 063-32-73-148, або пишіть на електронну адресу pressa@dpss.gov.ua.

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня - відкриття Центру енергоефективності м. Миколаєва
18 грудня обговорення ЗУ "Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо права постійного користування земельними ділянками"